Міжнародні проекти GREE у сфері фотоелектричних сонячних кондиціонерів

1s.jpgБезліч природних ресурсів близькі до виснаження через їх надмірне споживання. Як соціально відповідальна компанія, Gree все більше і більше фокусується на сталий розвиток людської особистості і залишається найбільшим в Китаї платником податків протягом 14 років. В останні роки Gree знаходиться в постійному пошуку – як змінити сучасну структуру використовуваних джерел енергії?

Протягом 2012 року науково-дослідна команда Gree, що займається дослідженнями в сфері сонячної енергетики, провела величезну кількість тестів, знайшла рішення більш 300 проблем, що виникли в ході досліджень. В результаті в грудня 2013 був розроблений перший в світі відцентровий чилер. Пізніше була створена инверторна мульти VRF система на сонячних батареях, забезпечивши ще одне рішення для системи «розумний дім». Завдяки незалежним дослідженням і розробкам, Gree змінила сучасну структуру джерел енергії і дала імпульс ері кондиціонерів, працюючих на сонячній енергії.

ПЕРЕВАГИ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ кондиціонерів ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Фотоелектричні центральні кондиціонери Gree дозволяють забезпечити «нульове споживання енергії» при використанні в умовах достатнього сонячного світла. Система використовує фотоелектричні енергію безпосередньо без використання перетворювача постійного струму в змінний, що дозволяє скоротити виробничі витрати на 10%; виробництво енергії в значній мірі задовольняє споживання, що дозволяє навіть повертати надлишок енергії назад у мережу. Витрата енергії зменшується на 6-8%. Первинні капіталовкладення – помірні. Промислові перспективи – хороші.

ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ КОНДИЦІОНЕРИ – ВИЗНАНО НА БАТЬКІВЩИНІ І ЗА КОРДОНОМ

У 2013 році фотоелектричний інверторний відцентровий чилер отримав визнання як «світового лідера» від авторитетних китайських організацій і Китайської Академії Наук.

У 2015 році фотоелектричний інверторний відцентровий чилер заслужив так званий «Оскар» в галузі кондиционерного обладнання: RAC Cooling Industry Award (Великобританія), в якості визнання внеску в наукові інновації та енергозбереження.

ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ СОНЯЧНІ КОНДИЦІОНЕРИ В НАЙБІЛЬШИХ СВІТОВИХ ПРОЕКТАХ

Завдяки видатній якості продукції та популярності бренду, фотоелектричні сонячні кондиціонери Gree, включаючи відцентровий інверторний чиллер і фотоелектричну інверторну мульти VRF систему, набули статусу промислового стандарту за кордоном, демонструючи тим самим ключові технології Китаю всьому світу.

1. УНІВЕРСИТЕТ Тегеран у ІРАНІ

Заснований в 1934 році, розташований на території понад 22 500м², університет Тегерана є найстарішим університетом в Ірані. Його називають «батьком університетів Ірану». Університет має в своєму розпорядженні 16 факультетами, зи2 мовними центрами, 4 науково-освітніми центрами, 14 дослідними інститутами, з комунікаційними обслуговуючими центрами, декількома бібліотеками, медичним центром і розважальними центрами.

Показник пікової потужності сонячної активності дорівнює 5,12 одиниць. З цієї причини університет зробив вибір на користь фотоелектричного сонячного инверторного відцентрового чилера для навчальних і офісних приміщень. Даний проект став першим зарубіжним проектом для фотоелектричного сонячного інверторного відцентрового чилера Gree.

2. ТОРГОВИЙ ЦЕНТР UNITOP, ФІЛІППІНИ

Торговий центр Unitop був побудований у 2000 році, основна частина товарів, представлених в даному центрі – товари китайського виробництва. На сьогоднішній день, в даному торговому центрі працюють 4500 чоловік. Unitop був кілька разів нагороджений урядом Філіппін призами «За кращий сервіс» і «Кращий вибір покупця».

У той час як штаб-квартира компанії знаходиться в Манілі, Unitop розширює масштаби свого бізнесу, відкриваючи 4-5 нових торгових центрів щорічно. Що стосується торгового центру в Калапане, що займає площу 26 000м², фотоелектричний сонячний інверторний відцентровий чилер Gree виграв тендер у даному проекті.

3. AEON Молл У МАЛАЙЗІЇ

AEON це велика роздрібна торговельна мережа з японським корінням. Компанія зайняла 147 місце в списку топ-500 компаній журналу Fortune в 2015 році. AEON в основному займається шопінг-моллами, торговими центрами і широким спектром роздрібної торгівлі (універмаги, супермаркети). З площею в 50 000м², AEON-молл в Малайзії використовує фотоелектричний сонячний інверторний відцентровий чилер Gree для реалізації принципу «робота на сонячній енергії».

4. ТОРГОВИЙ ЦЕНТР 7-11, ТАИЛАНД

7-11 це ще один роздрібний гігант з Японії, з найбільшою в світі мережею магазинів. Заснований в 1973. Мережа включає безліч магазинів, супермаркетів, універмагів, розташованих по всьому світу. У Таїланді кількість магазинів 7-11 перевищила кількість магазинів даної мережі в США і посіла друге місце в світі після Японії. За статистикою, кожен таєць здійснює в середньому дві покупки в день в магазинах 7-11. Магазин 7-11 в Бангкоку це одноповерхова будівля, тому проектувальники вирішили використовувати фотоелектричну інверторну мульти VRF систему, що відрізняється гнучкістю установки, доступністю для обслуговування і ефективним виробництвом енергії, для оптимізації використання сонячної енергії.

5. шоурум TOSOT, ФІЛІППІНИ

У 1989 році бренд TOSOT став оновленим брендом побутової техніки Gree. Флагманські магазини TOSOT займаються в основному продажем електричних вентиляторів, повітроохолоджувачів, воздухоочищувачів тощо. З огляду на факт, що Філіппіни розташовані в тропічних широтах, де більшість днів у році стоїть спекотна погода, фотоелектрична сонячна инверторная мульти VRF система стала логічним рішенням для більшості комерційних і побутових систем охолодження повітря через легкість установки, простоту дизайну, незалежне управління і зручність розрахунку вартості .

6. ДЕРЕВООБРОБНА КОМПАНІЯ YE’S В МАЛАЙЗІЇ

Деревообробна компанія Ye’s в Малайзії запустила проект за площею більше 20 000 м². Це перший закордонний проект, котрий використовував фотоелектричні інверторні мульти VRF блоки. Офісні приміщення компанії, цехи, склади та адміністративні площі – всі ці приміщення потребують комфортного охолодження. Фотоелектричні сонячні інверторні мульти VRF системи довели, що є кращим рішенням. Масиви сонячних батарей інтегровані в зовнішні стіни і дах будівель, створюючи додатковий естетичний ефект, в той же час, забезпечуючи достатню кількість сонячного світла для потреб виробництва електроенергії.