Про компанію Gree

25 років тому компанія GREE була невеликим провінційним підприємством, що виробляли віконні кондиціонери виключно для внутрішнього ринку. Сьогодні Gree Electric Appliances Inc. заслуговує на звання всесвітньо відомого найбільшого виробника кліматичної техніки і однією з провідних корпорацій в Китаї.

Детальніше про цікаві факти, історії розвитку і становлення GREE.

ЗАВОДИ GREE ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Для виробництва кліматичної техніки GREE на дев’яти заводах по всьому світу працює понад 85000 співробітників. У Китаї розташовано п’ять виробничих майданчиків, інші три заводи знаходяться на території Південної Америки і Азії – Бразилія, В’єтнам і Пакистан. У 2011 році було розпочато будівництво нового завод в США (Каліфорнія).

Дивно, але факт: у гонконгської монтажної бригади Gree, яка складається з двох чоловік, встановлений часовий норматив на стандартний монтаж спліт-системи – рівно 30 хвилин.

Детальніше про заводах і виробництві GREE.

ТЕХНОЛОГІЇ КОМФОРТУ ВІД GREE

Довіра мільйонів користувачів керівництво компанії заслужило, демонструючи високу якість техніки, професійну інформаційну підтримку, гарантійне та сервісне обслуговування своєї продукції. А сучасні технологічні рішення та інновації у виробництві кліматичного обладнання спрямовані на зниження енергоспоживання і максимальний комфорт для користувача.

За бездоганну якість продукції та впровадження технологічних інновацій Gree отримала більше 50 нагород національного і світового масштабу. Всі вони представлені в Почесному Залі Слави.

Детальніше про всі технології та інноваційні рішення Gree, що застосовуються у виробництві.