Про дистриб’ютора Gree в Україні

Завантажити каталог об’єктів Gree в Україні

Компанія «КиївКлімат» – офіційний ексклюзивний дистриб’ютор кліматичної техніки від концерну Gree Electric Appliances Inc в Україні.

У 2000 році ми почали свою діяльність з поставок і продажу обладнання для систем вентиляції та кондиціонування від провідних світових виробників. Через два роки компанія «КиївКлімат» стала першим офіційним постачальником кондиціонерів Gree в Україні. На сьогоднішній день ми з гордістю відзначаємо, що входимо в 10-ку найбільших українських постачальників кліматичної техніки.

Наша діяльність не обмежена сферою продажу кондиціонерів і устаткування для забезпечення систем припливно-витяжної вентиляції. Готові запропонувати вам індивідуальний підбір обладнання з урахуванням специфіки вашого об’єкта, підготувати проектну документацію, провести кваліфікований монтаж кліматичного обладнання, надати повний комплекс послуг по сервісному і гарантійному обслуговуванню техніки.

Пропонуємо комплексні рішення для приватних, комерційних і промислових об’єктів:

  • Проектування інженерних мереж кондиціонування і вентиляції будь-якого рівня складності
  • Постачання і продаж кондиціонерів, сучасних мультисистем, енергоефективних систем на базі теплових насосів, якісного обладнання для систем вентиляції
  • Шеф-монтаж під контролем провідних фахівців компанії
  • Обов’язкове гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування систем кондиціонування, припливно-витяжної вентиляції та придбаного обладнання.

КОМАНДА «КИЇВКЛІМАТ»

Наші тісні партнерські відносини та активна співпраця з GREE Electric Appliances Inc можлива завдяки регулярним візитам української делегації на заводи виробника. Щорічно співробітники «КиївКлімат» проходять курси підвищення кваліфікації, а відповідні сертифікати підтверджують їх високий рівень професіоналізму. В нашій команді фахівці різного профілю зі знанням сучасних технологій і бездоганними навичками їх застосування в своїй роботі.

Йдучи шляху стрімкого розвитку і вдосконалення, ми створюємо, розвиваємо та підтримуємо власну дилерську та торгову мережу