Технології комфорта Gree

Інноваційний імпульсний трансформатор SMPS

Знижує споживання електроенергії. У режимі «очікування» споживає всього 0,5 Вт
Краще адаптується до перепадів напруги в електромережі

Комфортнй «Нічний режим»

Графік зміни температури в режимі охолодження
Графік зміни температури в режимі нагріву

Режим 1 (стандартний): Температура в приміщенні автоматично підвищується (при охолодженні) або знижується (при обігріві).

Режим 2 (інтелектуальний): Дослідження біоритмів людини під час сну встановили залежність комфортної температури від часу. Використовуючи ці дані, мікрокомп’ютер кондиціонера автоматично змінює температуру в приміщенні, в залежності від заданих користувачем параметрів температурного комфорту.

Режим 3 (призначений для користувача): Ви можете задати свою власну залежність зміни температури для «нічного режиму», щоб ваш кондиціонер забезпечив комфортні умови для сну, відповідно до ваших потреб.

I Feel

Датчик температури, встановлений в бездротовому пульті дистанційного управління, вимірює температуру повітря в місці свого перебування і передає цю інформацію внутрішньому блоку кондиціонера.

Кондиціонер працює таким чином, щоб досягти заданих параметрів кліматичного комфорту за місцем знаходження пульта ДУ.

Пульт з функцією «I Feel»
Пульт без функції «I Feel»

Арктичне виконання

Низькотемпературне охолодження

Кондиціонер може працювати в режимі охолодження при низьких температурах повітря. Залежно від температури на вулиці, змінюється продуктивність компресора і швидкість обертання вентилятора зовнішнього блоку.

Низькотемпературний обігрів

Кондиціонер може працювати в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря до -20°С. Це досягається за рахунок зміни продуктивності компресора, використання електричних підігрівачів піддону зовнішнього блоку і застосування технології «теплий старт» (передпусковий підігрів).

Інтелектуальне розморожування

Інтелектуальне розморожування GREE
Традиційне розморожування

Робота кондиціонера в режимі обігріву стала ще більш комфортною, завдяки скороченню часу на розморожування. При роботі кондиціонера в режимі обігріву температура теплообмінника зовнішнього блоку часто опускається нижче 0°С. Щоб виключити утворення льоду на теплообміннику зовнішнього блоку, кондиціонер перемикається в режим розморожування. Традиційна програма розморожування працює відповідно до заданих часовими інтервалами. Наприклад, після кожних 50-ти хвилин роботи кондиціонера, протягом 10 хвилин йде процес розморожування. Програма інтелектуального розморожування GREE активує цей процес тільки тоді, коли це дійсно необхідно, в результаті зменшується витрата енергії, а споживач отримує максимальний комфорт.

Низький рівень шумуСистема самоочищення

Після відключення кондиціонера, вентилятор внутрішнього блоку протягом деякого часу продовжує працювати, це перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику і запобігає забрудненню внутрішнього блоку кондиціонера.

Покриття Golden Fin

Спеціальне антикорозійне покриття як випарника, так і конденсатора – Golden fin – збільшує термін експлуатації теплообмінника в три рази в порівнянні зі звичайним покриттям. У той же час, завдяки цьому покриттю, поліпшується теплообмін, що призводить до збільшення енергоефективності та продуктивності кондиціонера.

Фільтри для очищення повітря

Попередній фільтр

Стандартний для всіх комплектацій. Попередній фільтр не тільки механічно затримує частинки пилу, шерсть тварин і т.п. В процесі виробництва фільтрів GREE на їх
поверхні створюється електростатичний заряд, тобто попередній фільтр працює як електростатичний.

Фотокаталітичний фільтр

Високоефективний фотокаталітичний фільтр на молекулярному рівні на 99.9% очищає повітря від неприємних запахів, мікроорганізмів, летючих органічних і неорганічних з’єднань. Фільтр відновлює свої властивості під дією сонячних променів.

Вугільний фільтр

Вугільний фільтр очищення повітря поглинає неприємні запахи (наприклад, аміак NH3) і різні речовини з повітря (формальдегід, НСОН і т.п.). Вугілля є дуже ефективною абсорбуючою речовиною.

Катехіновий фільтр

Катехін є натуральним продуктом, який входить до складу зеленого чаю.

Катехіновий фільтр може усувати до 95% бактерій і вірусів, таких як стафілокок, стрептокок, сальмонела та інших. Це фільтр
тривалої дії.

Фільтр з іонами срібла

Іони срібла в складі фільтра нейтралізують 99% бактерій, перешкоджають їх розмноженню і усувають причини виникнення неприємних запахів.

Антибактеріальний фільтр

Нове антибактеріальне покриття має високі стерилізуючі властивості і сприяє знищенню шкідливих мікроорганізмів.

Додатковий електростатичний фільтр

Електростатичний фільтр електризує і акумулює наелектризований пил на спеціальній пилозбірній пластині, підтримуючи таким чином чистоту повітря в приміщенні. Відмінно очищає повітря від диму.

Інноваційні технології G10

Технологія G10 вирішує проблему вібрації компресора і забезпечує його стабільну роботу при вкрай низькій частоті обертання в 1 Гц, виключаючи зупинку
зовнішнього блоку після досягнення кондиціонером заданої температури. Таким чином, істотно підвищується рівень енергозбереження, надійності і зручності експлуатації інверторних кондиціонерів. При роботі на мінімальній частоті обертання компресора кондиціонер споживає всього 45 Ватт електроенергії.

Технологія G10 дозволяє кондиціонеру працювати в більш широкому діапазоні продуктивності в режимах охолодження і обігріву, точніше підтримувати температурний режим для максимального комфорту.