Заводи і продукція Gree

Асортимент техніки, що випускається заводами корпорації Gree Electric Appliances, надзвичайно широкий:

  • Кондиціонери Gree побутового призначення: настінні, підлогові (портативні), віконні, мульті-системи.
  • Комерційні спліт-системи Gree з різноманітними внутрішніми блоками, а також колонні моделі.
  • Системи промислового кондиціонування: чилер / фанкойл, мультизональні VRF-системи Gree.
  • Теплові насоси.
  • Очисники та осушувачі повітря.

Штаб-квартира GREE, м Чжухай, Гонконг

Крім кліматичної техніки, під брендом GREE випускаються також холодильники, дрібна побутова техніка, морозильні камери і навіть смартфони. Всього корпорація виробляє 20 категорій продуктів, що включають близько 400 серій з більш ніж 12700 моделями.

15 ВЛАСНИХ ЗАВОДІВ

Виробництво налагоджене на п’ятнадцяти власних заводах компанії:

  • 12 заводів розміщено на території Китаю.
  • Завод в Бразилії (побудований в 2001 році). На двох лініях заводу виробляються компресори, випаровувачі, трубопроводи, а також здійснюється комплектація спліт-систем.
  • Завод у Пакистані (побудований в 2006 році). Тут виробляють висококласні кондиціонери GREE.
  • Завод у В’єтнамі (побудований в 2008 році). Завод випускає кондиціонери виключно для в’єтнамського ринку.

Також є завод в США, будівництво якого було розпочато в 2012 році (після відкриття філії GREE в Каліфорнії). Його будівництво, після завершення якого GREE планує скласти конкуренцію американському виробникові Carrier, ще не закінчено.

За кількістю вироблених кондиціонерів компанія GREE, щорічно випускаючи понад 50 млн. моделей побутового та понад 5,5 млн. моделей промислового призначення, знаходиться на одній з лідируючих позицій у світі та займає 1 місце в Китаї.

БІЛЬШ НІЖ 900 ПЕРЕДОВИХ ЛАБОРАТОРІЙ

Корпорації належить 929 провідних лабораторії, 2 Національних Дослідних Центру і більше 12 НДІ і 74 науково-дослідних центру, які займаються розробкою нових технологій, а також дослідженнями в області заощадження електроенергії, дизайну і ергономіки. За час існування корпорації інженери GREE розробили 13 технологій, визнаних революційними. Всього ж запатентовано понад 42 тис. технологічних патентів, включаючи 19 тис. запатентованих винаходів.

Gree був двічі нагороджений Китайською національною премією в галузі науки і технологій в 2011 і 2014. роках.

У 2017 році Gree досяг позначки RMB 22.69 мільярдів доларів доходів від продажів, з щорічним зростанням на 36.24%.

СПІВРОБІТНИЦТВО З DAIKIN

З корпорацією Daikin (Японія) компанія GREE співпрацює вже понад 9 років. Щорічно на території Китаю GREE виробляє 0,5 млн. кондиціонерів побутового призначення Daikin для японського ринку.

У процесі такого тісного співробітництва було навіть створено два (Gree Daikin Zhuhai Precision Mold та Device Co., Ltd) спільні підприємства. На першому з них випускають компресори, аксесуари та друковані плати для побутових інверторних спліт-систем GREE і Daikin, на другому – здійснюється проектування, виготовлення і реалізація прес-форм. Корпорації GREE належить 51% акцій обох підприємств.