Гарантія і сервіс

Гаряча лінія технічної підтримки

+380 (68) 615-62-35

+380 (95) 097-40-02

Шановні покупці! Від імені компанії GREE ми висловлюємо подяку за зроблений Вами вибір. Будучи найбільшою компанією-виробником кондиціонерів в Китаї і одним із лідерів за кількістю випущених кондиціонерів у світі, GREE Electric Appliances Inc. гарантує найвищу якість придбаної техніки і негайний гарантійний сервіс у разі виникнення неполадок.

Дотримуючись наведених нижче рекомендацій, Ви отримаєте максимальний гарантійний термін на придбане обладнання і захистите себе від втрати часу і вірогідності виникнення зайвих питань з боку обслуговуючої організації.

Кондиціонери GREE представлені в побутовій і напівпромислових серіях.

Терміни гарантії на напівпромислові моделі, в тому числі GMV, – 3 роки.

На побутові спліт-системи GREE – 3 роки.

Трирічна гарантія надається на всі кондиціонери, за умови дотримання вимог монтажу та експлуатації агрегатів.

На побутові кондиціонери, які забезпечують робочий процес підприємств (наприклад, кондиціонери в готелях, магазинах, ресторанах, на АЗС, для дата-центрів і серверних), надається гарантія не більше 1 року

Дати в гарантійному талоні

У виданому Вам талоні вказується дві дати:

  • Дата продажу, від якої згодом буде відраховуватися термін гарантії.
  • Дата монтажу – для розрахунку терміну до першого технічного обслуговування.

Деякі компанії-продавці можуть відмовити в гарантійному обслуговуванні у разі, якщо монтаж та подальше обслуговування кондиціонерів GREE, проводиться іншою компанією. Будьте пильні: наперед уточнюйте інформацію про умови гарантійного обслуговування придбаних кондиціонерів!