Підібрати кондиціонер

Модельний ряд Gree – компактні спліт-системи для квартири та офісу, продуктивні мульти-системи для кондиціонування будинку та комерційних об’єктів, енергоефективні інверторні моделі, що працюють в режимах охолодження і обігріву. Який з цих кондиціонерів вибрати, залежить від багатьох характеристик приміщення: призначення та площа, висота стель, кількість і розташування вікон відносно сонця, кількість осіб, які постійно перебувають в кімнаті. Крім того, вибрати кондиціонер можна і за класом енергоефективності, наявності необхідних функцій осушення, зволоження та самоочищення.

Підтримуючи ваше прагнення до комфортного клімату в будинку, GREE Electric Appliances Inc пропонує свою допомогу у виборі кращого кліматичного обладнання. Скористайтеся зручною і простою програмою для підбору кондиціонера.

Щоб максимально точно підібрати кондиціонер для будинку або офісу, із запропонованих варіантів, виберіть тип приміщення, його площу і вкажіть додаткові параметри. Програма зробить розрахунки і дозволить підібрати кондиціонер необхідної потужності, що підходить під індивідуальні умови експлуатації.

Не вдається самостійно вибрати кондиціонер або складно визначитися із запропонованими моделями? Зателефонуйте нам + 380-44-206-2062 і ми допоможемо вам підібрати кондиціонер необхідної потужності та призначення.

Виберіть тип приміщення
Введіть параметри