Прес-Центр

Світові новини

Зростання продажів теплових насосів у Фінляндії на 25%

У фінських умовах теплові насоси часто є найбільш практичним і економічно ефективним рішенням для переходу до екологічно чистого опалення. У Фінляндії активно йде електрифікація тепла, оскільки майже 20% всього опалення забезпечують 1,2 мільйона теплових насосів. Зростання ринку теплових насосів прискорюється, у 2021 році ринок виріс на 25%.

Детальніше
Новини Gree

Президент Gree Electric Appliances Дун Мiнчжу - закликає до стандартизації будівництва

У 10 Пленарному засіданні підкомітету з випробувань та нормування компресорів для холодоагентів взяли участь делегації з 9 країн. Дун Мінчжу, президент Gree Electric Appliances, виступила як голова засідання.

Детальніше
Новини компанії

Щиро вітаємо всіх з Великоднем!

Зараз вся країна переживає скрутний час пов'язаний з війною. І кожен українець робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу, і саме це велике свято символізує перемогу життя над смертю.

Детальніше
Новини Gree

Переробка відновлюваних ресурсів сприяє «зеленому» розвитку

З 2012 року компанія Gree розгорнула бізнес з переробки відновлюваних ресурсів і вже створила п'ять великих баз у Чанша, Юху, Чженчжоу, Шіцзячжуан та Тяньцзінь.

Детальніше
Світові новини

AREA запропонувала свою підтримку Україні

Європейська Асоціація Підрядників Холодильного та Кондиціонерного Обладнання AREA запропонувала свою підтримку Україні після онлайн-зустрічі з Холодильною Асоціацією України.

Детальніше
Новини компанії

Ми учасники виставки - Clima Fest Ukraine 2022!

Друзі, запрошуємо вас на головну подію на  кліматичному ринку України - IV Міжнародну виставку для професіоналів кондиціонування, охолодження, вентиляції та очищення повітря.

Детальніше
Новини Gree

Будівництво екологічних виробничих баз ливарного виробництва

Екологічні проблеми ливарної промисловості стають все помітнішими, тому необхідно знайти рішення для підтримки балансу між ливарною промисловістю та навколишнім середовищем.

Детальніше