Світові новини

Світові новини

Зростання продажів теплових насосів у Фінляндії на 25%

У фінських умовах теплові насоси часто є найбільш практичним і економічно ефективним рішенням для переходу до екологічно чистого опалення. У Фінляндії активно йде електрифікація тепла, оскільки майже 20% всього опалення забезпечують 1,2 мільйона теплових насосів. Зростання ринку теплових насосів прискорюється, у 2021 році ринок виріс на 25%.

Детальніше
Світові новини

AREA запропонувала свою підтримку Україні

Європейська Асоціація Підрядників Холодильного та Кондиціонерного Обладнання AREA запропонувала свою підтримку Україні після онлайн-зустрічі з Холодильною Асоціацією України.

Детальніше
Світові новини

Зростання цін на R134a в Європі

В третьому кварталі 2021 року продовжували зростати ціни європейських виробників холодоагентів, що особливо стосується робочої рідини R134a.

Детальніше
Світові новини

Кліматичний ринок працює в складних ринкових умовах

Британська Асоціація Маркетингових Досліджень та Інформації в Галузі Будівництва (BSRIA) оприлюднила щопіврічне оновлення ринкових тенденцій.

Детальніше
Світові новини

Онлайн-саміт з розвитку ринку кондиціонерів в Бразилії 2021

У липні 2021 року компанія Gree Electric Appliances (Brazil) провела онлайн-саміт на тему «Розвиток ринку кондиціонерів в Бразилії у 2021 році: огляд і перспективи». У заході взяли участь понад 1 400 онлайн-аудиторій.

Детальніше
Світові новини

Європейський Саміт з Теплових Насосів 2021

Експерти глобального ринку теплових насосів мають наразі всі підстави з нетерпінням чекати на чергову загальногалузеву подію цієї осені: Європейський Саміт з Теплових Насосів, за підтримки провідної міжнародної кліматичної виставки Chillventa, має прекрасні шанси відбутися у Нюрнберзькому виставковому центрі 26 та 27 жовтня 2021 року в традиційному фізичному форматі.

Детальніше
Світові новини

Eurovent приєднується до «Cool Coalition»

Коаліція по охолодженню «Cool Coalition» - це глобальна різнопрофільна мережа, яка об'єднує понад 100 учасників для сприяння обміну знаннями, діяльності по захисту громадських інтересів та спільні дії у напрямку швидкого глобального переходу до екологічного охолодження.

Детальніше
Світові новини

Попит та ціни на гідрофторвуглецеві

Згідно з останнім європейським дослідженням щодо цінових змін, попит на гідрофторвуглецеві холодильні агенти продовжував зростати в останньому кварталі 2020 року, тоді як ціни залишались відносно стабільними.

Детальніше
Світові новини

Китайський ринок кондиціонерів та наслідки пандемії

Китай одним з першим відчув негативний вплив пандемії COVID-19 на власний ринок кондиціонерів повітря.

Детальніше
Світові новини

Професійний вебінар про вплив Covid-19 на Європейський кліматичний ринок

9 лютого відбувся вебінар, організований Європейською Асоціацією Виробників та Постачальників Опалювальних, Вентиляційних та Кондиціонерних Систем Eurovent.

Детальніше