Світові новини

Світові новини

Європейський ринок теплових насосів у 2015 році

У 2015 році європейський ринок  теплових насосів зріс на 10% (в результаті чого, протягом року було продано 880  179 блоків), що посприяло економії 24 млн. тонн викидів CO2 в атмосферу і  створенню 47 103 робочих місць на повний робочий день.

Детальніше
Світові новини

До 2021 року ринок систем «розумний дім» перевищить $ 60 млрд.

Відповідно до нового звіту від  компанії 'Research and Markets', очікується, що обсяг світового ринку систем  «розумний дім» подолає позначку в $ 60 млрд. до 2021 року.

Детальніше
Світові новини

Світовий ринок компресорів

Істотне уповільнення економічного  зростання ряду країн в 2015 році стало однією з головних причин скорочення  світового ринку компресорів на 3,6%.

Детальніше
Світові новини

Світовий ринок VRF-систем

Як і інші сегменти ринку кліматичного  обладнання, сегмент VRF-систем зазнає труднощів, що пов'язані з несприятливою  економічною ситуацією в світі.

Детальніше
Світові новини

Побутові кондиціонери на R32 готові штурмувати ринок Євросоюзу

Незважаючи на економічні та політичні проблеми, такі,  наприклад, як валютно-боргова криза, попит на побутові системи кондиціонування  на ринку Євросоюзу помітно пожвавився.

Детальніше
Світові новини

Китайський кондиціонерний ринок у 2021 році

Вся економіка Китаю зазнала помітного уповільнення, під впливом пандемії COVID-19.

Детальніше
Світові новини

Європейський ринок HVAC у 2020 році - тенденції та стан галузі

Згідно з прогнозами, обсяг глобального ринку систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC) до 2023 року перевищить 250 млрд доларів. Кліматичний ринок, як і всі інші, готується до впровадження інновацій. Які ж тенденції визначають поточний стан галузі та її перспективи на найближче майбутнє?

Детальніше
Світові новини

Засновник Xiaomi проспорив майже $ 150 млн виробнику кондиціонерів Gree

У грудні 2013 року Лей Цзюнь в ефірі телебачення поставив гроші на те, що через п'ять років його компанія отримає більший дохід, ніж Gree Electric Appliances. У суперечці не йшлося про конкретний показник доходу.

Детальніше
Світові новини

ISH 2019, Франкфурт-на-Майні

11-15.03.2019 у Франкфурті-на-Майні пройшла міжнародна виставка будівельних і енергозберігаючих технологій, санітарного обладнання, кондиціонування і вентиляції.

Детальніше