Aqua Therm Kyiv: новітні розробки в галузі енергозбереження

З 30 травня по 02 червень 2017 року Києві проходила 19-а Міжнародна виставка енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів AquaTherm Kyiv.

З огляду на актуальність в енергетичному секторі України, основним акцентом AquaTherm Kyiv цього року були енергозберігаючі технології – рішення в цій галузі були представлені у всіх сегментах: від систем опалення та кондиціонування до очищення води, якої приділено особливу увагу. Також на виставці AquaTherm Kyiv експоненти представили індивідуальні енергозберігаючі рішення, що стосуються інженерних систем для таких ключових галузей промисловості як сільське господарство, харчова промисловість, фармацевтика, машинобудування та ін. Саме на AquaTherm Kyiv відвідувачі першими отримали цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

У виставці брали участь 450 компаній з 21-ї країни: Австрія, Вірменія, Білорусь, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Люксембург, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Узбекистан, Чехія.