AREA запропонувала свою підтримку Україні

Європейська Асоціація Підрядників Холодильного та Кондиціонерного Обладнання AREA запропонувала свою підтримку Україні після онлайн-зустрічі з Холодильною Асоціацією України. Підчас онлайн відео-конференції, голова Української Холодильної Асоціації Сергій Анашкін окреслив поточну надзвичайну ситуацію в країні, а також пояснив яким чином холодильна галузь може допомогти та підтримати Україну після агресії збоку Росії. Анашкін повторив заклики, які містяться у відкритому листі, надісланому Українською Холодильною Асоціацією до AREA 2 березня, закликаючи сектор бойкотувати російський ринок та його товари.

Президент AREA – Marco Buoni також зазначив, що попереднє звернення було надіслано всім 24 Європейським асоціаціям-членам та Великій Британії: “Ми повністю згодні з поточними та майбутніми санкціями проти росії та підтримуємо їх. Європейська Унія та її союзники прийняли рішення зробити все можливе для допомоги нашим українським братам і сестрам”.

Президент Buoni також запропонував галузі забезпечити Україну допомогою у вигляді холодильних та кондиціонерних систем, запасних частин, системних компонентів  та інструментів, що можуть бути корисними для заміни зруйнованого обладнання або для його ремонту.

“Ми також закликаємо увесь сектор і все громадянське суспільство фінансово допомагати українцям, людяно ставлячись до тих, хто залишився в Україні, і до тих, кому довелося залишити країну. У короткотерміновій перспективі необхідні продукти харчування, транспорт, радіо, медикаменти, блоки живлення, батареї, опікові пов’язки та перев’язувальний матеріал, комплекти першої допомоги, тощо”.

Свою підтримку вже публічно пообіцяли низка асоціацій-членів AREA, включаючи датську асоціацію Dansk Køl & Varme та польський національний форум холодильного обладнання Krajowe Forum Chłodnictwa.