Динаміка ринку безвоздуховодних систем

Згідно зі звітом, опублікованим компанією Markets and Markets, прогнозується, що світовий ринок безвоздуховодних ( ‘ductless’ systems) систем, що працюють на опалення та охолодження, досягне 78,62 млрд. доларів США до 2021 року, а показник сукупного темпу річного зростання CAGR складе 8.18 % в період з 2016 по 2021.

Зростання обумовлене високим попитом на таке обладнання в житловому секторі та зростаючим попитом на безвоздуховодні системи, призначені для роботи на опалення та охолодження, з Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Південної Америки, регіонів Близького Сходу та Африки. Безвоздуховодні системи для опалення та охолодження, є кращими, порівняно з традиційними системами, завдяки більш низькому рівню енергоспоживання і простоті монтажу.

Спліт-системи є найбільш широко використовуваним типом безвоздуховодних систем, призначених для опалення та охолодження. Спліт-системи дозволяють користувачеві регулювати температуру в окремих зонах кондиціонером відповідно до необхідності, надаючи високий рівень гнучкості при експлуатації і економію на експлуатаційних витратах. Ще однією важливою перевагою спліт-систем є їх низький рівень шуму.

Житлові будинки є найбільшим придатними для зоастосування безвоздуховодних спліт-систем, призначених для опалення та охолодження. До них відносяться всі види житлових будинків, такі як будинки, заміські будинки, котеджі, кондомініуми та квартири. Безвоздуховодні спліт-системи відрізняються енергоффектівностью та простим монтажем в житлових приміщеннях, що, природно, позитивно впливає на їх популярність в сегменті житлової нерухомості. Безвоздуховодні  міні спліт-системи, що працюють на опалення та охолодження, є типом систем найбільш часто використовуваних в житлових будинках завдяки їх більш низької потужності і низької вартості експлуатації в приміщеннях побутового призначення.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон є найбільшим ринком безвоздуховодних систем, що працюють на опалення та охолодження, з точки зору вартості, і ця тенденція, як очікується, збережеться і до 2021 року. Такі країни в цьому регіоні, як Китай, Індія, Японія, Південна Корея та Індонезія стали свідками стрімкого зростання попиту на безвоздуховодние системи для опалення та охолодження для приміщень побутового та комерційного призначення. Цей ріст обумовлений як високими темпами економічного зростання, так і зростанням населення. Індія є найбільш швидко зростаючим ринком для безвоздуховодних систем, що працюють на опалення та охолодження, і дана тенденція, як очікується, збережеться до 2021 року.