До 2022 року обсяг ринку систем VRF буде складати $ 24,09 млрд.

Відповідно до нового звіту, опублікованого компанією MarketsandMarkets, прогнозується, що до 2022 року обсяг ринку систем кондиціонування повітря зі змінними витратами хладогенту (системи VRF), досягне $ 24,09 млрд., а показник сукупного темпу річного зростання CAGR складе 11,4% в період з 2016 до 2022.

Фактори, які стимулюють розвиток ринку систем VRF, включають в себе зростаючий попит на поліпшене енергоефективне обладнання і устаткування, що відрізняється більш низькими показниками впливу на навколишнє середовище за рахунок використання холодоагенту з низьким потенціалом глобального потепління (ПГП), активізацію будівельної індустрії, а також посилюються ініціативи і законодавство щодо систем управління енергоспоживанням.

Очікується, що комерційний сегмент займе найбільшу частку на ринку систем VRF протягом прогнозованого періоду. Основними рушійними факторами для комерційного сегменту обладнання є пожвавлення будівельного бізнесу і підвищення уваги до енергоефективних технологій і продукції. Системи VRF використовуються в більшості типів будівель комерційного призначення, починаючи від невеликих магазинів і кафе і закінчуючи великими офісними будівлями і громадськими приміщеннями. Основним фактором прискорення зростання ринку є зростаюча потреба в ефективному кондиціюванні повітря відповідно до індивідуальних вимог будівлі. Системи VRF мають можливість охолоджувати  одночасно кілька зон в будівлі, причому кожна з цих зон може мати різні потреби в опаленні та охолодженні.

За прогнозами, системи VRF з тепловим насосом повинні продемонструвати найвищі темпи зростання протягом прогнозованого періоду. Так як системи VRF з тепловим насосом пропонують енергоефективну альтернативу традиційним системам кондиціонування повітря.

Найвищі показники сукупного темпу річного зростання CAGR, протягом прогнозованого періоду, продемонструє ринок в Північній Америці. Системи VRF допомагають знизити енергоспоживання і, відповідно, витрати на оплату електроенергії. Впровадження систем VRF допоможе підвищити рівень ефективності житлових та комерційних будівель. Зростання попиту з боку побутового, комерційного та промислового сегментів в Північній Америці стимулює зростання ринку систем VRF в цілому. Очікується, що значний розвиток інфраструктури сприятиме зростанню ринку в цьому регіоні.