MCE 2020 перенесено на вересень

ІТАЛІЯ: Одне з найбільших Європейських кліматичних шоу Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2020) в галузі кондиціювання повітря, охолодження та опалення перенесено на 8-11 вересня після недавнього спалаху коронавірусу (COVID-19) в Італії.

Нові вересневі терміни на Fiera Milano планують проведення MCE 2020 лише за п’ять тижнів до виставки Chillventa, головного щодворічного Європейського холодильного Експо.

Організатор MCE 2020, Reed Exhibitions, заявив, що прийняв рішення після “постійного моніторингу” спалаху коронавірусу Covid-19 та після виконання всіх директив, виданих відповідними італійськими органами охорони здоров’я.

‘Здоров’я наших замовників, партнерів та співробітників є нашим найвищим пріоритетом. З недавнім розвитком спалаху вірусу в Італії, особливо в Ломбардії, та з огляду на постанову, оголошену регіоном Ломбардія про припинення ‘подій та будь-яких форм зустрічей у публічному чи приватному просторі’, ми провели багато дискусій із низкою наших замовників та партнерів протягом останніх кількох днів та вирішили перенести свої заходи на вересень’, наголосив Massimiliano Pierini, виконавчий директор Reed Exhibitions Italia.

‘Прийняття цього рішення не було легковажним; наші замовники, партнери та команда в Італії надзвичайно наполегливо попрацювали над цими заходами, і, незважаючи на величезне загальне засмучення через відкладення виставки, ми надаємо найвищий пріоритет здоров’ю та безпеці всіх учасників шоу’, додав Pierini.

Відкладення також зачепило Biomass Innovation Expo, що мало пройти разом з MCE 2020, обидва заходи спочатку планувались до проведення з 17 до 20 березня.