Проведена онлайн виставка Chillventa eSpecial

Німеччина: Перша віртуальна виставка Chillventa привернула за словами організаторів, понад 6800 учасників. Визнаючи, що триденна Chillventa eSpecial «не є реальною заміною» фізичного заходу на місці, Петер Вольф з правління організаторів NürnbergMesse оголосив eSpecial успішною.

У зв’язку з тим, що з березня по всьому світу було скасовано або відкладено 4000 аналогічних заходів, а в Європі почалася епідемія коронавірусу, Chillventa 2020 зіткнулася з неминучою зупинкою.

Рішення спробувати відтворити цей захід в режимі онлайн у вигляді Chillventa eSpecial з супутньою програмою конференції Chillventa Congress було сміливим і мало бути організовано в дуже стислі терміни. Той факт, що онлайн-захід включав 30 презентацій на Chillventa Congress, 75 презентацій продуктів і понад 300 круглих столів, справило враження з урахуванням обставин.

Проте, 207 експонентів і 6800 зареєстрованих учасників було приблизно на 80% менше в порівнянні з кількістю експонентів і відвідувачів останньої виставки Chillventa у 2018 році.

Організатор NürnbergMesse зараз веде підготовку до Європейського саміту з теплових насосів, який відбудеться 26 і 27 жовтня наступного року, і наступної виставки Chillventa, запланованої на 11-13 жовтня 2022 року.