Новини Gree

Новини Gree

Виставка JAKARTA FAIR 2024

З 12 червня по 14 липня в JIExpo Kemayoran, Джакарта, Індонезія, проходить JAKARTA FAIR 2024, найбільша виставка споживчих товарів у Південно-Східній Азії, яка збирає численні місцеві та міжнародні бренди.

Детальніше
Новини Gree

Дилери Gree з Індонезії відвідали штаб-квартиру в Чжухаї

31 травня 2024 року перша партія зі 120 дилерів Gree з Індонезії відвідала штаб-квартиру в Чжухаї. 

Детальніше
Новини Gree

Презентація нових продуктів Gree 2024 в Гонконзі

30 травня в Гонконзі відбувся форум Gree з презентацією нових продуктів 2024 під девізом «Рух вперед до зеленого майбутнього.

Детальніше
Новини Gree

Кондиціонер Gree R290 отримав новий сертифікат

У зв'язку з технологічним прогресом у всьому світі холодильна промисловість стикається з переходом від традиційного фреону до холодоагенту R290. Компанія Gree Electric Appliances здійснила значний прорив у цій галузі та отримала від групи TüV SUD сертифікат, який має широке визнання на міжнародному ринку.

Детальніше
Новини Gree

Міжнародна виставка винаходів у Женеві

Нещодавно у Швейцарії відбулася 49-та Міжнародна виставка винаходів у Женеві. Було задіяно понад 1000 проектів із понад 40 країн. Gree здобула 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі зі своїми основними технологіями, отримавши визнання професійних суддів з європейських країн.

Детальніше
Новини Gree

Продукція Gree на 135-му Кантонському ярмарку

Кантонський  ярмарок — це головна вітрина промисловості Китаю. Він є вікном, втіленням і символом відкритості Китаю та важливою платформою для міжнародної торговельної співпраці. Він встановив торгові відносини з 229 країнами та регіонами по всьому світу, із загальним експортним оборотом близько 1,5 трильйонів доларів США.

Детальніше
Новини Gree

135-й Кантонський ярмарок

15 квітня відкрився 135-й Китайський ярмарок імпорту та експорту («Кантонський ярмарок»), стартував одночасно онлайн і офлайн. 

Детальніше
Новини Gree

Початок роботи виробництва чилерів Gree на базі Чжухай

Наприкінці січня компанія Gree Electric Appliances провела у Чжухаї урочисту церемонію відкриття свого інтелектуального виробництва Chiller Green Smart Production.

Детальніше
Новини Gree

Зростання продажів теплових насосів у Нідерландах на 36%

За даними виробників, протягом 2023 року оптовикам та монтажникам було поставлено 150 000 теплових насосів для будівництва та ремонту житла у Нідерландах.

Детальніше
Новини Gree

Overseas Sessions of Gree Global Dream Gala

27 січня в Ангсані Чжухай Хенцінь пройшли закордонні сесії Gree Global Dream Gala, де було продемонстровані технологічні інновації, новітні дослідження та розробки продуктів.

Детальніше