Новини Gree

Новини Gree

Сертифікація Gree компанією Euromonitor International Limited

Gree – бренд кондиціонерів номер один у світі, за обсягом роздрібних продажів у 2021 році, згідно з сертифікацією Euromonitor International Limited.

Детальніше
Новини Gree

Відкриття MCE 2022

28 червня урочисто відкрилася виставка MCE Expo (Mostra Convegno Expocomfort) в Мілані, Італія.

Детальніше
Новини Gree

Президент Gree Electric Appliances Дун Мiнчжу - закликає до стандартизації будівництва

У 10 Пленарному засіданні підкомітету з випробувань та нормування компресорів для холодоагентів взяли участь делегації з 9 країн. Дун Мінчжу, президент Gree Electric Appliances, виступила як голова засідання.

Детальніше
Новини Gree

Переробка відновлюваних ресурсів сприяє «зеленому» розвитку

З 2012 року компанія Gree розгорнула бізнес з переробки відновлюваних ресурсів і вже створила п'ять великих баз у Чанша, Юху, Чженчжоу, Шіцзячжуан та Тяньцзінь.

Детальніше
Новини Gree

Будівництво екологічних виробничих баз ливарного виробництва

Екологічні проблеми ливарної промисловості стають все помітнішими, тому необхідно знайти рішення для підтримки балансу між ливарною промисловістю та навколишнім середовищем.

Детальніше
Новини Gree

Gree взяла участь у будівництві HVAC обладнання до Зимових Олімпійських ігор 2022 року 

Gree взяла участь у будівництві HVAC обладнання до Зимових Олімпійських ігор 2022 року, для Національного центру водних видів спорту та Національного Льодового стадіону.

Детальніше
Новини Gree

Новинка 2022 року - консольні спліт-системи Gree з інвертором на холодоагенті R32

Модели данной серии сочетают в себе современные технологии и высокое качество сборки Gree, функционируют на фреоне R-32, оснащены модулем Wi-FI.

Детальніше
Новини Gree

Новинка 2021 року – Lomo Black DC Inverter R32

Моделі даної серії поєднують в собі сучасні технології та високу якість збирання Gree, функціонують на фреоні R- 32, оснащені модулем Wi-FI.

Детальніше
Новини Gree

Gree святкує 30-річчя

Компанія Gree Electric Appliance, Inc of Zhuhai – найбільший виробник кліматичного обладнання у світі, святкує 30-річчя!

Детальніше
Новини Gree

Отримання п'яти нагород на Нюрнберзькій виставці винаходів

Нюрнберзька міжнародна виставка винаходів проводиться спільно з Міжнародною федерацією асоціацій винахідників, Німецького бюро патентів та торгових марок, а також Німецької асоціації винахідників.

Детальніше