12-те пленарне засідання Підкомітету ISO/TC 86/SC 4 з компресорів холодоагенту

Підкомітет із холодильних компресорів ISO/TC 86/SC 4 провів 12-те пленарне засідання, на яке були запрошені як місцеві, так і закордонні експерти. Дун Мінчжу, голова Gree Electric Appliances, взяла участь у зустрічі як голова підкомітету. Делегати конференції поділилися своїми думками та пропозиціями щодо стандартів компресорів.

Компанія Gree відіграла ключову роль у формуванні стандартів (як галузевих, так і міжнародних), посиливши вплив Китаю у світовій холодильній промисловості.

Очолити розробку міжнародних стандартів компанії Gree дозволили власні ключові технології в галузі холодильних компресорів та низькотемпературного нагріву.

Перший у світі компресор із перемиканням продуктивності, розроблений компанією Gree, вирішив проблему високого енергоспоживання мультизональної системи за низького навантаження внутрішніх блоків. В результаті для мультизональних систем класу 1 показник енергоефективності був підвищений з IPLV=3.6 до APF=5.2.

Двоступінчастий компресор зі збільшенням ентальпії та технологія безперервного нагріву, розроблені компанією Gree, вирішили проблему слабкої ефективності нагріву за низьких температур зовнішнього повітря. Внаслідок чого для побутових кондиціонерів класу 1 показник енергоефективності був підвищений з APF=4.5 до APF=5.0.

У рамках конференції, присвяченої стандартизації «зеленої» та низьковуглецевої продукції, та 8-ї конференції з екологічного виробництва та ефективного споживання було опубліковано список провідних стандартів 2022 року. До цього списку увійшли 13 категорій, 102 моделі та 18 прототипів обладнання Gree, включаючи кондиціонери, холодильники, осушувачі та очищувачі повітря, витяжки, водоочисники та ін. Компанія Gree входить до лідерів корпоративних стандартів вже 5 років поспіль.

Дун Мінчжу стала єдиним підприємцем, який отримав нагороду Китаю за видатний внесок у розвиток та інновації в галузі стандартизації. На посаді голови підкомітету з холодильних компресорів Дун Мінчжу допомогла Gree розробити 6 міжнародних стандартів. За її словами, стандарти є технічною опорою економічної діяльності та соціального розвитку. Використання стандартів для управління технологічними інноваціями, енергозбереження та скорочення викидів сприяє розвитку галузі та боротьбі зі зміною клімату.