Новини Gree

Новини Gree

Дун Мінчжу взяла участь в Китайсько-Ізраїльському саміті

27-28 червня відбувся III Китайсько-Ізраїльський інвестиційний саміт в Чжухаї (Китай). Це грандіозна зустріч між Китаєм та Ізраїлем була присвячена технологічним інноваціям.

Детальніше
Новини Gree

Мультизональні системи GREE з використанням сонячної енергії отримали перший сертифікат UL

У лютому 2017 року року в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко, відбулася урочиста церемонія запуску мультізональних систем GREE, що використовують сонячну енергію, і вручення першого сертифіката UL, виданого мультизональні системи на сонячній енергії.

Детальніше
Новини Gree

Мультизональні системи GMV5 встановлені в найвищому житловому будинку в Західній Австралії

Будівництво найвищої житлової будівлі в Західній Австралії буде завершено в квітні 2017 року.

Детальніше
Новини Gree

GREE завоювала титул «Компанія Року»

За підсумками 2016 року в офісі «Народної щоденної газети» в будівлі New Media Building в Пекіні відбулося нагородження в п'яти номінаціях в області соціальної відповідальності бізнесу: «Компанія року», «Персона року», «Кейс року», «Захід року по боротьбі з бідністю» і «Міжнародне співробітництво року». У номінації «Компанія року» беззастережно перемогла компанія GREE.

Детальніше
Новини Gree

U-POEM в сріблястому кольорі - новинка 2017 від GREE

U-Poem - одна з найстаріших моделей GREE, що зберегла актуальність і по сьогоднішній день. У 2017 році виповнюється 5 років з тих пір, як вона вперше з'явилася на ринку.

Детальніше
Новини Gree

GREE запускає нову лінійку кондиціонерів на холодоагенті R32

Китайські виробники за 2016 рік суттєво просунулися в розробці кліматичного обладнання на озонобезпечному холодоагенті R32 і в розвитку продажів цього обладнання на внутрішньому ринку.

Детальніше
Новини Gree

Мультизональні системи GREE GMV5 Ultra Heating стануть зіркою виставки AHR Expo-2017

З 30 січня по 1 лютого 2017 у виставковому центрі Лас-Вегаса відбудеться найбільша міжнародна кліматична американська виставка - AHR Expo 2017.

Детальніше
Новини Gree

Чіллери GREE перемогли на трьох проектах з виробництва ядерної енергії

Гвинтові чиллери GREE великої потужності з повітряним охолодженням конденсатора, призначені для АЕС, будуть встановлені на трьох об'єктах з водо-водяними реакторами, що належать компанії SNPTC, ведучому китайському розробнику технологій в галузі ядерної енергії GEN III.

Детальніше
Новини Gree

GREE налагоджує серійний випуск горизонтальних ротаційних компресорів

Після ініціації проекту досліджень, що сталася в місті Чжухай (2012 рік) , і проектування горизонтальних  ротаційних компресорів, департаментом технологічних і промислових розробок було  розпочато процедуру впровадження завершених розробок.

Детальніше
Новини Gree

Виробник у співдружності з найбільших інтернет-майданчиком Alibaba

Співпраця GREE і інтернет-гіганта Alibaba навесні 2016 року  дозволила світу побачити запуск новинки – двох серій побутових Smart-кондиціонерів, які здатні справлятися  через програмне забезпечення, завантажене в фірмовий хмарний сервіс Alibaba – Aliyun.

Детальніше