Новини Gree

Новини Gree

Міжнародні проекти GREE у сфері фотоелектричних сонячних кондиціонерів

В останні роки Gree знаходиться в постійному пошуку  – як змінити сучасну  структуру використовуваних джерел енергії?

Детальніше
Новини Gree

Грандіозне відкриття першого виставкового залу техніки Gree серії GMV в Нью-Йорку

30 липня відбулася урочиста церемонія відкриття першого в Нью-Йорку виставкового залу, в якому представлена ​​техніка Gree серії GMV.

Детальніше
Новини Gree

Gree стає офіційним партнером Олімпійських Ігор в Ріо

До відкриття олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро залишається  місяць. Нещодавно, здобувши кілька перемог по проектам кондиціонування  приміщень, де будуть проводитися спортивні змагання, компанія Gree отримала  статус «офіційного постачальника» обладнання для Олімпійських ігор.

Детальніше
Новини Gree

Gree демонструє ключові технології

На міжнародній виставці вентиляційних, опалювальних систем і  систем кондиціонування ISK-SODEX 2016, що проходила в Стамбулі (Туреччина),  компанія GREE на власному стенді представила новинки, що демонструють ключові  технологічні досягнення в цих областях.

Детальніше
Новини Gree

Світова конференція, присвячена інноваційним промисловим розробкам

8 червня 2016 року пані Дун Мінчжу, яка очолює корпорацію  GREE Electric Appliances, була запрошена на щорічну міжнародну конференцію  «Global Industry Innovation Conference 2016» (місце проведення – Сеул, Південна Корея), де виголосила  промову про інноваційні розробки, впроваджені китайськими виробниками.

Детальніше
Новини Gree

Gree відкриває завод з випуску систем центрального кондиціонування у м. Чангшу, Китай

1 червня 2016 року керівництвом GREE за участю представників  місцевої влади в місті Чангшу (Центральний Китай, провінція Хунань) була  проведена церемонія, присвячена відкриттю передового заводу, орієнтованого на  випуск систем центрального кондиціонування.

Детальніше
Новини Gree

Gree змушує світ завмерти: кондиціонер, поєднаний з картинами, і суперморозостійкі VRF-системи

На початку 2016 року на виставці, що проходить в Орландо (Флорида, США), «AHR Expo 2016», яка стала однією з  найбільших в сфері демонстрації досягнень кліматичної індустрії, GREE здивувала  світ своїми активами.

Детальніше
Новини Gree

Розробка двоступеневих ротаційних компресорів GREE для холодильного обладнання

4 березня 2016 року сторонніми експертами, запрошеними  керівництвом компанії GREE, проведена незалежна оцінка першого двоступеневого  ротаційного компресора, основне призначення якого – холодильна промисловість.

Детальніше
Новини Gree

GREE почала будівництво нового індустріального парку у місті Ухань

З 03.03.16 р корпорацією GREE в місті Ухань (Китай) було розпочато  будівництво нової індустріальної майданчика, призначеного для виробництва  промислової кліматичної техніки.

Детальніше
Новини Gree

Іноваційна серія колонних кондиціонерів GREE «Fresh Wind»

На зміну  колонним кондиціонерам серії COOLING BAY, які завоювали популярність на нашому ринку  кліматичної техніки, вже протягом 2016 року прийде нове покоління моделей цього типу – серія FRESH WIND.

Детальніше