Анонс нової лінійки напівпромислового обладнання серії U-Match VI

graph.jpgЛінійка U-Match VI є не просто оновленням попередньої серії обладнання, а абсолютно новим удосконаленим обладнанням, що втілило в собі найпередовіші напрацювання та багаторічний досвід компанії Gree.

Особливу увагу фахівців R&D було приділено підвищенню енергоефективності систем (залежно від типорозміру обладнання SEER збільшено на 6%, SCOP збільшено більш ніж на 10%), підвищенню продуктивності (номінальна потужність 160-го блоку становить 16кВт/18,5кВт Охл./Обігр. ) та надійності обладнання при експлуатації при низьких зовнішніх температурах. Діапазон зовнішніх температур експлуатації блоків U-Match VI від -20°C до +52°C в режимі охолодження та від -20°C до +24°C в режимі обігріву.

У зовнішніх блоках застосовуються високоефективний та високотехнологічний двороторний інверторний компресор та інверторний багатополюсний двигун вентилятора.

Зовнішні блоки оснащені нагрівачем піддону, а нагрівач компресора замінений інтелектуальною та більш економічною системою нагрівання компресора обмотками двигуна компресора.

Тепер вся лінійка складається з одновентиляторних зовнішніх блоків (висота блоку 16 кВт становить 995мм), і для забезпечення надійної роботи в моделях 14-16 кВт реалізована технологія охолодження інвертора компресора рідким холодоагентом. Ця технологія добре себе зарекомендувала багаторічною експлуатацією в блоках мультизональних VRF систем GMV5 Slim, і в передовій VRF системі GMV6.

blocks.jpgДо попереднього списку додаткових функцій внутрішніх блоків U-Match додалася функція Авто очищення теплообмінника внутрішнього блоку (цикл інтенсивного переохолодження, заморожування, відтаювання та подальшого нагрівання теплообмінника до 56°C для дезінфекції).

А найбільш значуще оновлення – полегшення монтажу обладнання.

Міжблочне провідне з’єднання між зовнішнім і внутрішнім блоком тепер складається тільки з одного 4-х жильного кабелю, аналогічно комутації побутової інверторної лінійки спліт систем Gree, і немає необхідності в прокладанні окремого 2-жильного кабелю зв’язку та 3-х жильного кабелю електричного живлення внутрішнього блоку.

Також внутрішні блоки, що використовують у стандартній комплектації настінний пульт керування, отримали абсолютно новий оригінальний пульт керування – накладний (не врізний) дизайн, елегантний та тонкий (17мм) вологостійкий корпус із РК дисплеєм та сенсорними кнопками управління.

Ще більший відчутний комфорт у режимі охолодження забезпечується вбудованим у пульт датчиком вологості, що коригує роботу блоку при високій вологості в приміщенні.

scheme.jpgДо стандартних функцій проводового пульта управління додано підтримку управління Мульти системи (один зовнішній блок і 2,3 або 4 внутрішніх).

Також реалізовано опціональну версію цього настінного пульта управління з вбудованим модулем Wi-Fi.

На закінчення додамо, що Центр R&D компанії Gree продовжує роботи з розробки додаткових елементів та опцій для нової лінійки напівпромислового обладнання U-Match серії VI.