Чіллери GREE перемогли на трьох проектах з виробництва ядерної енергії

Гвинтові чиллери GREE великої потужності з повітряним охолодженням конденсатора, призначені для АЕС, будуть встановлені на трьох об’єктах з водо-водяними реакторами, що належать компанії SNPTC, ведучому китайському розробнику технологій в галузі ядерної енергії GEN III. АЕС, на яких будуть встановлені чиллери GREE, розташовані в Луфен, Саньменься і Хайянь.

Найбільш відомим у світі проектом є АЕС Саньмень: передбачається, що перший реактор цієї електростанції стане першим в світі реактором типу АР-1000. Аналогічні блоки закладені в США, на новітній американській АЕС Вогтль, але вони до сих пір не пущені в експлуатацію. Перші два блоки АЕС Саньмень повинні були бути запущені в 2013 і 2014 роках, проте запуск був перенесений на 2016 рік через вимоги до безпеки роботи реактора, які були підвищені після аварії на японській АЕС Фукусіма-1.

Це третя перемога GREE на об’єктах з вироблення ядерної енергії.

У жовтні 2015 року відцентрові чиллери GREE великої потужності з водяним охолодженням конденсатора вже здобули перемогу на двох блоках демонстраційного об’єкта SNPTC з водо-водяним реактором. Тоді GREE поставила на ці об’єкти чотири чилера.