Грандіозне відкриття першого виставкового залу техніки Gree серії GMV в Нью-Йорку

30 липня відбулася урочиста церемонія відкриття першого в Нью-Йорку виставкового залу, в якому представлена ​​техніка Gree серії GMV. Організатори заходу впевнені, що відкриття даного виставкового залу послужить поштовхом для збільшення продаж техніки Gree в Північній Америці – систем GMV-5 з ультра-нагріванням, GMV-5 на сонячних батареях і водонагрівачів з тепловим насосом.

Церемонію відкриття відвідав Лі Джіанмін, директор компанії GREENLAND USA, спільно з кількома провідними фахівцями та експертами ріелтерських і інженерно-конструкторських компаній.

Як найбільший світовий виробник кондиционерного обладнання, компанія Gree поставляє продукцію власної торгової марки в 160 країн, забезпечуючи понад 300 мільйонів користувачів по всьому світу технікою високої якості.

Представлення  торгової марки Gree в Нью-Йорку привернуло увагу преси і медіа ресурсів Нью-Йорка, серед яких видання – Sing Tao Daily, World Journal а також – канал Chinese Channel. Всі вищезгадані ресурси опитали відвідувачів і організаторів даної події. Радіостанція New York AM1480 вела живу трансляцію з церемонії відкриття.

Система Gree GMV 5 з ультра-обігрівом і унікальною системою 2-х ступеневого стиснення, енергоефективність якої набагато краще, ніж у звичайних GMV 5, забезпечує 100% ефективного нагріву при температурі нижче -20°C, і 80% при екстремальному холоді -30°C. Відрізняючись в той же час високоефективними інверторними технологіями, простотою в обслуговуванні, тихою і комфортною роботою, плюс високою ефективністю обігріву при низьких температурах, GMV 5 є саме тим кондиціонером, який підходить для потреб Північної Америки і, зокрема, Канади.

Сонячні VRF системи приводяться в дію енергією сонця, зібраної сонячними панелями. Надлишок виробленої електроенергії може бути проданий електроенергетичним компаніям через електромережу. У нічний час обладнання споживатиме енергію з мережі, що є дуже зручним для Південної і Центральної Америки, де сонячна енергія в надлишку. За умови наявності сонячної енергії в достатньому обсязі, можна, теоретично, досягти нульового споживання. Цей екологічний і енергозберігаючий кондиціонер повітря є фірмовим продуктом Gree.

Водонагрівач тепловий насос – заснований на принципі стиснення повітря, вбирає тепло з повітря для підігріву води; співвідношення енергоефективності 1: 4, що дозволяє зберегти 75% споживання електрики, в порівнянні з традиційними водонагрівачами.

Віримо, що скоро ще більше виставкових залів буде побудовано в Нью-Йорку.

Зроблено в Китаї, визнано в Нью-Йорку!