Gree демонструє ключові технології

На міжнародній виставці вентиляційних, опалювальних систем і систем кондиціонування ISK-SODEX 2016, що проходила в Стамбулі (Туреччина), компанія GREE на власному стенді представила новинки, що демонструють ключові технологічні досягнення в цих областях. Серед виставленого обладнання були присутні дизайнерські побутові кондиціонери серій U-Crown і Painting Era, а також VRF-системи GMV5 в інверторному виконанні, що забезпечують мультизональної кондиціювання.

Виставковий стенд GREE дизайнери розділили на 3 зони, об’єднані стелею з китайського шовку. Таким чином, глядачам повинна була транслюватися уявна паралель: раніше Китай з Туреччиною і рештою світу з’єднував шовковий шлях, сьогодні світ навколо власної продукції об’єднує GREE. Стиль оформлення експозиції вийшов сучасним і витонченим.

У фокусі експозиції були розміщені флагмани GREE – кондиціонери серії U-Crown, дизайнерські моделі, створені для обслуговування приватних будинків і квартир. Крім вражаючого дизайну, відвідувачів виставкового стенду вразила здатність цих кондиціонерів працювати при екстремально низьких (до -30 ° С) і екстремально високих (до + 54 ° С) оточуючих температурах з неймовірною продуктивністю. Підвищення обігрівальної і охолоджувальної ефективності в моделях лінійок U-Crown і I-Crown було досягнуто, в тому числі, і завдяки використанню інверторного двигуна з двоступінчастим інверторним компресором. Також особливістю моделей цих серій є наявність інноваційного IFD-фільтра, що створює електричне поле, яке притягує і облягати особливо небезпечні для здоров’я дрібнодисперсні частинки пилу PM2.5, здатні проникати вглиб легких і викликати рак.

Новинки GREE і фірмові ключові технології бренду довели, що обладнання для кондиціонування, вироблене в Китаї, по праву становить серйозну конкуренцію продукції ТОП виробників світового ринку.

Другий «зіркою» стенду GREE стали побутові спліт-системи серії Painting Era, вразили гостей виставки, споживачів і постачальників поєднанням естетики полотна, написаного маслом, і передових технологій кондиціонування, укладених в ультратонкому корпусі. Крім прориву в дизайнерському оформленні побутового кондиціонера GREE Painting Era, виробник добився і істотного збільшення рівня комфорту для користувача – «безвітряна технологія» дозволяє зробити роботу спліт-системи ненав’язливою при збереженні її ефективності.

З промислових систем кондиціонування GREE відвідувачі були здивовані VRF-системами, що працюють за принципом «трьох нулів»:

  • нульове енергоспоживання
  • нульові втрати електроенергії
  • нульове занепокоєння

Такий підхід відкриває нову еру промислового кондиціонування, в якій турбота про комфорт і добробут користувачів не менш важлива, ніж високі параметри продуктивності обладнання.