GREE ініціює програму з енергозбереження в Китаї

9 квітня 2019 року в Шанхаї була урочисто відкрита Міжнародна виставка холодильного обладнання, систем кондиціонування, опалення і вентиляції «Холодильне обладнання Китаю».

На виставці компанія GREE розмістила три демонстраційні зони, що охоплюють центральні кондиціонери, холодильне та промислове обладнання. Серед новинок бренд представив повний асортимент продукції з синхронними инверторами на постійних магнітах, технологію «здоровий будинок» (без викиду вуглецевих сполук), рішення в області екологічно чистої енергії, а також інтелектуальний сервісний центр GREE.

Серед всіх виставлених новинок продукція з синхронними інверторними двигунами на постійних магнітах привернула найбільшу увагу відвідувачів, оскільки вона об’єднана з ключовими технологіями центральних кондиціонерів GREE. На сьогоднішній день GREE – єдина компанія в Китаї, що здатна самостійно розробляти і виробляти компресори з магнітною підвіскою і блоки з ними.

Також на стендах були представлені різні типи компресорів GREE, двигунів, конденсаторів і контролерів, які демонструють досягнення заводу в сфері технологій клімату.

Під час проведення виставки представники компанії GREE на головному стенді оголосили про старт програми з підвищення енергозбереження центральних кондиціонерів.

Загальновідомо, що на кондиціонування повітря припадає значна частка загальної споживаної будівлею електроенергії. При постійному використанні кондиціонерів в Китаї зниження енергоспоживання і скорочення викидів шкідливих речовин в атмосферу стали ключовим напрямком для вивчення і розвитку в сфері кліматотехніки. Компанія GREE добровільно взяла на себе відповідальність за керівництво розвитком галузі, а також за роботу над цими напрямками.

Як співорганізатор виставки компанія GREE провела на своєму стенді церемонію відкриття 4-го конкурсу дизайну HVAC «Golden Impeller». В даний час це єдиний національний конкурс на проектування систем водяного охолодження в Китаї. Розвиток і застосування інноваційних технологій на китайських підприємствах сприяють переходу від ярлика «Зроблено в Китаї» до бренду «Створено в Китаї». Разом з виробництвом високоякісних продуктів і розвитком китайських брендів, які використовують нові технології, GREE прагне до просування концепції «Зроблено в Китаї, люблять у всьому світі».