Gree на ярмарку винахідників iENA 2022 у Нюрнберзі

Нещодавно Нюрнберзький ярмарок винахідників iENA 2022 оприлюднив цьогорічних переможців. Gree завоювала три золоті та дві срібні медалі. Серед них технологія розподіленої подачі повітря, центральний кондиціонер для житлових будинків серії  Xiang (кондиціонер + підігрів підлоги) та інверторний спіральний компресор для нових енергобусів отримали золоті медалі; високошвидкісний вертикальний центр обробки з прямим приводом і інтелектуальна технологія розморожування гарячим фтором для холодного зберігання отримали срібну медаль.

iENA – міжнародна виставка “Ідеї, винаходи та інновації” – це найбільша світова платформа для демонстрації інноваційних розробок та новітніх досягнень. Вперше виставку було проведено у п’ятдесятих роках у Нюрнберзі.

Щороку на виставці демонструється понад 600 винаходів. На відміну від інших подібних виставок,  iENA насамперед призначена для фахівців у галузі активного просування в промисловість результатів наукової діяльності. Кожен експонат оцінюється міжнародним журі. Участь у виставці дозволяє продемонструвати на міжнародній арені наукомісткі технології та покликана сприяти притоку інвестицій в інновації.