Gree відкриває завод з випуску систем центрального кондиціонування у м. Чангшу, Китай

1 червня 2016 року керівництвом GREE за участю представників місцевої влади в місті Чангшу (Центральний Китай, провінція Хунань) була проведена церемонія, присвячена відкриттю передового заводу, орієнтованого на випуск систем центрального кондиціонування. Захід приурочено до випуску першого побутового кондиціонера силами нового заводу.

За відомостями GREE, серед фабрик, що випускають центральні кондиціонери, нове підприємство стало найбільшим не тільки всередині країни, але й у світі.

Представником уряду провінції Хунань було відзначено, що з завершенням будівництва регіон отримав самий автоматизований і технологічно-досконалий завод в сфері виробництва техніки для дому, що стало однією з найважливіших сторінок в промислової історії провінції.

Із зростанням попиту на промислову продукцію і побутову техніку в центрі і на заході країни, провінція Хунань, є одним із найбільших промисловим регіоном Центрального Китаю, залучає інвестиції від представників суміжних виробничих галузей, відкриваючи все нові і нові фабрики. У новий завод GREE було інвестовано понад 2 млн. юанів. На всіх восьми лініях виробництва підприємства встановлено автоматизовані і роботизовані верстати останнього покоління китайського і зарубіжного виробництва.