Gree отримала сертифікат TICK-MARK

У березні 2021 року Gree отримала сертифікат TICK-MARK, виданий компанією Intertek. Intertek Group plc – британська компанія з надання послуг у сфері незалежної експертизи, контролю, випробувань і сертифікації.

Кондиціонери зі штучним інтелектом – ще один прорив Gree в області енергозбереження. Церемонія нагородження пройшла на виставці AWE-2021 Хунцяо (Шанхай). Були присутні пан Ся Гуанхуа, помічник головного інженера Gree, і пан Бай Сюелі, генеральний директор Intertek в Китаї.

Пан Ся висловив свою вдячність Intertek за професіоналізм і високу оцінку продукції Gree, а також зазначив: «Ми прагнемо до екологічно чистого, здорового і якісного розвитку галузі за допомогою технологічних інновацій, створення розумного і здорового будинку для споживачів у всьому світі».

Кондиціонер Gree AI оснащений чіпом, розробленим Gree: він об’єднує технологію з наукою в області кондиціонування повітря. Інтелектуальний алгоритм допомагає кондиціонеру адаптуватися в різних кліматичних умовах, приміщеннях, при будь-якому опалювальному навантаженні, забезпечуючи не тільки комфорт, але і високоефективну роботу. Це дійсно інтелектуальний, екологічний і ефективний кондиціонер. Дані випробувань Intertek показали, що кондиціонер Gree AI може економити 15% електроенергії в рік в порівнянні зі звичайними кондиціонерами.

Він також володіє високою адаптивністю та енергоефективністю. В цей час кондиціонер застосовується на австралійському ринку; пізніше з’явиться на європейських ринках, а далі й в усьому світі.