GREE виграла першу золоту нагороду за патенти

У грудні 2018 року в Пекіні відбулася Церемонія вручення нагород за патенти. Компанія GREE Electric Appliances отримала 12 нагород, в тому числі 2 золотих, 2 срібних, і 8 нагород за заслуги в області кондиціонування. Власна розробка GREE – фотогальванічна система з прямим приводом і її метод управління – була удостоєна золотої нагороди за патенти Китаю і стала єдиною технологією, яка виграла подібну нагороду в індустрії кондиціонування повітря. Це означає, що можливості GREE в області незалежних інновацій і робота по захисту інтелектуальної власності визнані державними органами з інтелектуальної власності.

Церемонія вручення нагород за патенти Китаю була заснована Державним відомством інтелектуальної власності в 1989 році. Це єдина премія Державного департаменту у Китаї, яка присуджується запатентованим винаходам і визнана Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) ООН. Критерії премії не тільки надає значення рівню запатентованої технології та інноваційного рівня проекту, але і акцентують увагу на його застосуванні в процесі трансформації ринку.

Крім золотої нагороди за патент, срібні нагороди отримали спліт-і мультиспліт-системи GREE. До того ж, інтелектуальне обладнання GREE, компресори та інші видатні досягнення в області технологічних інновацій, економічного і соціального розвитку також були удостоєні в цілому восьми премій.

Фотогальванічна система з прямим приводом і її метод управління отримала перший золотий патент в галузі кондиціонування повітря головним чином через технологічного прориву в області ефективного використання фотоелектричної енергії. Така система не тільки ефективно використовує електроенергію, але і дозволяє значно зменшити втрати енергії за допомогою її множинного перетворення. Так, залишок сонячної енергії інтегрується в мережу в режимі реального часу, що значно знижує глобальне енергоспоживання.

В даний час блоки, обладнані цією технологією, широко використовуються в 24 країнах по всьому світу, беручи участь в більш ніж 5 000 проектів. Таким чином GREE сприяє створенню здорового суспільства, орієнтованого на охорону природи.