Іноваційна серія колонних кондиціонерів GREE «Fresh Wind»

На зміну колонним кондиціонерам серії COOLING BAY, які завоювали популярність на нашому ринку кліматичної техніки, вже протягом 2016 року прийде нове покоління моделей цього типу – серія FRESH WIND. Оновлення лінійки виробник пояснює розвитком інноваційних технологій GREE, які дозволяють зробити колонні моделі бренду ще більш ефективними і зручними в монтажі.

В асортименті FRESH WIND, як і в лінійці COOLING BAY, будуть присутні лише найпопулярніші типорозміри, але з поліпшенням робочих характеристик.

Особливо помітно зміни торкнулися моделей 36 і 48 типорозмірів, де, в порівнянні з кондиціонерами з попередньої серії, істотно збільшилася допустима довжина і висота перепаду фреонової магістралі. Так, максимальна довжина траси 10 м і 5-метровий висотний перепад між внутрішнім і зовнішнім блоком були властиві серії COOLING BAY. Моделі ж лінійки FRESH WIND аналогічного типорозміру допускають прокладку 25-метрової траси з висотним перепадом до 10 м! Оцінять монтажники і істотне зниження ваги зовнішнього блоку у представників нової лінійки від GREE.

Що ж стосується ефективності, то нові колонні моделі GREE стали більш вигідними і щодо енергоспоживання. Наприклад, в 48 типорозмірі COOLING BAY показник ефективності охолодження / обігріву (EER / COP) становив 2.4 / 2.58, а у аналогічних представників серії-новинки – 2.61 / 2.9!