Комплект захисту від снігу CF898 і CF899 для VRF систем серії GMV6

Компанія Gree, враховуючи зростання попиту на мультизональні системи з функцією теплового насоса, пропонує комплект захисту від снігу CF898 і CF899 для VRF систем серії GMV6.

Даний комплект забезпечує не тільки захист від снігу, а також забезпечує захист від вітру, що, в свою чергу, позитивно впливає на підвищення енергоефективності системи в режимі обігріву, забезпечуючи більш прийнятні умови для обладнання в режимі розморожування. Також цей комплект є основною складовою в режимі низькотемпературного охолодження, що розширює допустиму межу зовнішньої температури, при експлуатації VRF системи серії GMV6 в режимі охолодження до -15°С.

Цей комплект особливо рекомендується використовувати при встановленні зовнішніх блоків VRF систем на відкритих і не затінених майданчиках, наприклад, на покрівлі будівлі. У цьому випадку підвищенню енергоефективності системи сприяє не тільки захист від снігу та вітру в режимі обігріву, а також захист від прямих сонячних променів, що призводять до надмірного підвищення температури конденсації в режимі охолодження.

Також цей комплект захисту від снігу, будучи своєрідною захисною конструкцією, сприяє пасивному зниженню рівня шуму зовнішніх блоків, надає можливість перенаправити або відвести повітряний потік і шум від вентиляторів зовнішнього блоку, одночасно виконуючи і антивандальні функції.

Враховуючи всі вище викладені фактори, компанія Gree додала до Інструкції з експлуатації комплектів захисту від снігу CF898 та CF899 докладний пакет креслень для самостійного виготовлення даної опції.

Дану Інструкцію “GMV6 ODU protection kit_ukr.pdf” Ви можете завантажити за посиланням.