Виробник у співдружності з найбільших інтернет-майданчиком Alibaba

Співпраця GREE і інтернет-гіганта Alibaba навесні 2016 року дозволила світу побачити запуск новинки – двох серій побутових Smart-кондиціонерів, які здатні справлятися через програмне забезпечення, завантажене в фірмовий хмарний сервіс Alibaba – Aliyun.

Завдяки укладеній між GREE і Smart Living Division (відділенням компанії Alibaba) угоді, попереднє замовлення нових моделей, представлених в двох варіантах візуального оформлення та 5 типорозмірах, став можливий з 12.05.16 в провідному інтернет-магазині GREE на сайті Tmall.com.

Завантаживши фірмовий Smart-додаток від Alibaba на власний мобільний телефон або ПК, користувачі зможуть отримати з’єднання зі своїм домашнім Smart-кондиціонером, що дозволить спростити управління напрямком потоку повітря і роботою обладнання в цілому.

Презентація нового покоління спліт-систем GREE проводилася під гаслом «Технології, що дозволяють поліпшити життя». Під час заходу представники GREE продемонстрували новинки, керовані через єдину програму, що дозволяє вибирати 4 нічних режиму і 7 швидкісних режимів, а також технологію незалежного осушення (функцію, що дозволяє знижувати рівень вологості повітря в приміщенні без зниження його температури).

Таким чином, компанія GREE в черговий раз підтвердила наявність потужного потенціалу в сфері розробки та впровадження інноваційних технічних рішень.