Список “Forbes Global 2000” за 2023 рік

У червні Forbes опублікував список “Global 2000” за 2023 рік.

Gree посіла 331 місце, піднявшись на 25 позицій порівняно з торішнім рейтингом. Список Forbes Global 2000 ранжує найбільші публічні компанії за минулий рік за чотирма показниками: продаж, чистий прибуток, активи та ринкова вартість. Річний звіт за 2022 рік показав, що операційний дохід Gree склав 190,151 млрд юанів, а чистий прибуток, що припадає на акціонерів компанії, склав 24,507 млрд юанів, що на 6,26% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У 2022 році ринок побутової техніки Китаю сильно постраждав від глобального економічного спаду, перебудови у сфері нерухомості та збоїв, спричинених пандемією. Попри складне та мінливе ринкове середовище, Gree, як і раніше, демонструвала високі темпи розвитку у 2022 році, підвищуючи стійкість бренду за рахунок інновацій та домагаючись сталого прогресу в диверсифікованому бізнесі з визначними результатами в галузі побутової техніки, промислових товарів та екологічно чистої енергії.

Прихильність диверсифікації – це шлях розвитку, обраний Gree, виходячи з практики. “Gree, робимо електроприлади кращими” – це чудове бачення компанії із задоволення потреб споживачів.У майбутньому Gree дотримуватиметься диверсифікованих інновацій, стимулюватиме розвиток бренду та продовжуватиме розвиватися у високотехнологічних, інтелектуальних та екологічних галузях обробної промисловості, а також просуватиме нову модель високоякісного розвитку.