VRF GREE – GMV-6 сертифікована Eurovent Certita Certification (ECC)

Eurovent Certita Certification (ECC) – один з основних органів європейської сертифікації кліматичного і холодильного устаткування. Eurovent Certita Certification пропонує різні системи сертифікації, які повністю відповідають найсуворішим вимогам стандартів ISO / CEN / CENELEC / ECC.

Протягом багатьох років Eurovent Certita Certification сприяла визначенню загального набору критеріїв для створення рейтингу продуктів. Вона забезпечує рівні умови конкуренції зі створенням загальної бази стандартів, що гарантує порівняння характеристик продукції на рівній основі. Висока однаковість і точність галузевих рейтингів також забезпечують очевидні переваги для кінцевих користувачів, які можуть бути впевнені, що продукт буде працювати відповідно до проєктних специфікацій, а розрахунок енергетичних і експлуатаційних витрат буде надійним.

Сертифікація ЄВРОВЕНТ — відмінний інструмент вибору обладнання з найкращими характеристиками.Сертифікат підтверджує, що вибраний продукт відповідає всім заявленим параметрам. Це дозволяє точно оцінити витрати протягом всього терміну експлуатації виробу і вибрати найбільш ефективний спосіб вкладення грошей. 

Слід зазначити, що мультизональні системи VRF GREE – GMV-6, завдяки унікальній комбінації технологій штучного інтелекту, мають одразу декілька функцій, включаючи зниження енергоспоживання в режимі очікування, самоадаптації положення, експлуатацію в розширеному діапазоні зовнішніх температур -30 ℃ ~ 52 ℃, спрощене введення в експлуатацію, самодіагностику, широкий вибір взаємодії з різними системами диспетчеризації та управління і т.д.