Семінар – м.Чернівці, 22 березня

22 березня – минулий тиждень завершилася семінаром в м.Чернівці. Семінар проходив в ресторані «Пікнік Floral Club» і був організований спільно з основним партнером по Західній Україні компанією «КЛІМАТКЛУБ».

І знову – більш ніж 50 чоловік!

Програма семінару незмінна.

На початку – представлення нашого нового партнера по Західній Україні – компанії «КЛІМАТКЛУБ».

Далі – технічний директор Сергій Пустовгар представив всю лінійку ТМ Gree, яка поставляється в Україну компанією «КиевКлимат». Сергій зробив акцент на всіх технічних переваги та особливості кожної групи обладнання.

Також на семінарі більш детально проговорили правила реєстрації в програмі лояльності «Клімат Бонус», яка дає можливість додаткового заробітку при продажу та монтажу спліт-систем Gree.

8.jpgВсі дилери були ознайомлені з наданими компанією «КиевКлимат» маркетинговими інструментами для просування бренду Gree на ринку України. Це інтернет-реклама, зовнішня реклама, розміщення в метро … і маса інших маркетингових інструментів. Всіх зацікавила можливість безкоштовного брендування автомобілів ТМ Gree. А надання стійок під розміщення внутрішніх блоків кондиціонерів і виставкових зразків для цих стійок у багатьох викликали бажання перетворити до сезону свої офіси.

Розіграш призів після лекційної частини підбадьорив, розвеселив і підняв настрій всім. Серед учасників семінару були розіграні: шурупокрути Makita, перфоратори Makita і манометрические бази Mastercool.

Семінар завершувався апетитним фуршетом, на якому всі учасники мали можливість поспілкуватися в невимушеній дружній обстановці, задати всі свої запитання, обговорити існуючі проблеми і за келихом вина побажати один одному жаркого літа і вдалого сезону.

Компанія «КиевКлимат» разом зі своїм партнером по Західній Україні компанією «КЛІМАТКЛУБ» дякує всім учасникам і гостей семінару за створення дивно комфортною і дружньої атмосфери на семінарі.