Семінар – м.Тернопіль, 21 березня

1.jpg21 березня – черговий семінар в м Тернопіль. Семінар проходив в ресторані «Бункермуз» та був організований спільно з основним партнером по Західній Україні компанією «КЛІМАТКЛУБ». Місце проведення семінару дещо відрізнялося від стандартних майданчиків, де проводять подібні заходи, що викликало непідробний інтерес у всіх учасників.

Дуже порадувало, що за кількістю учасників ми змогли утримати планку в 50 чоловік. Це говорить про те, що бренд Gree цікавий, цікавий і ще раз цікавий учасникам кондиционерного ринку.

Програма семінару, відпрацьована вже в декількох містах, залишалася незмінною.

Також, як і в м Хмельницький, ми почали семінар з представлення нашого нового партнера по Західній Україні – компанії «КЛІМАТКЛУБ».

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з представленими на семінарі виставковим обладнанням Gree, побачити на власні очі “нутрощі” зовнішнього блоку Amber.

Технічний директор Сергій Пустовгар представив всю лінійку ТМ Gree, яка поставляється в Україну компанією «КиевКлимат». Сергій зробив акцент на всіх технічних переваги та особливості кожної групи обладнання. Семінар в Тернополі також проходив у формі діалогу – з питаннями слухачів і обговореннями.

Також на семінарі більш детально проговорили правила реєстрації в програмі лояльності «Клімат Бонус», яка дає можливість додаткового заробітку при продажу та монтажу спліт-систем Gree.

Всі дилери були ознайомлені з наданими компанією «КиевКлимат» маркетинговими інструментами для просування бренду Gree на ринку України. Це інтернет-реклама, зовнішня реклама, розміщення в метро … і маса інших маркетингових інструментів. Всіх зацікавила можливість безкоштовного брендування автомобілів ТМ Gree. А надання стійок під розміщення внутрішніх блоків кондиціонерів і виставкових зразків для цих стійок у багатьох викликали бажання перетворити до сезону свої офіси.

Розіграш призів після лекційної частини підбадьорив, розвеселив і підняв настрій всім. Серед учасників семінару були розіграні: шурупокрути Makita, перфоратори Makita і манометрические бази Mastercool.

Семінар завершувався апетитним фуршетом, на якому всі учасники мали можливість поспілкуватися в невимушеній дружній обстановці, задати всі свої запитання, обговорити існуючі проблеми і за келихом вина побажати один одному жаркого літа і вдалого сезону.

Компанія «КиевКлимат» разом зі своїм партнером по Західній Україні компанією «КЛІМАТКЛУБ» дякує всім учасникам і гостей семінару за створення дивно комфортною і дружньої атмосфери на семінарі.