Прес-Центр

Новини компанії

Щиро вітаємо всіх з Великоднем!

Зараз вся країна переживає скрутний час пов'язаний з війною. І кожен українець робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу, і саме це велике свято символізує перемогу життя над смертю.

Детальніше
Новини Gree

Переробка відновлюваних ресурсів сприяє «зеленому» розвитку

З 2012 року компанія Gree розгорнула бізнес з переробки відновлюваних ресурсів і вже створила п'ять великих баз у Чанша, Юху, Чженчжоу, Шіцзячжуан та Тяньцзінь.

Детальніше
Світові новини

AREA запропонувала свою підтримку Україні

Європейська Асоціація Підрядників Холодильного та Кондиціонерного Обладнання AREA запропонувала свою підтримку Україні після онлайн-зустрічі з Холодильною Асоціацією України.

Детальніше
Новини компанії

Ми учасники виставки - Clima Fest Ukraine 2022!

Друзі, запрошуємо вас на головну подію на  кліматичному ринку України - IV Міжнародну виставку для професіоналів кондиціонування, охолодження, вентиляції та очищення повітря.

Детальніше
Новини Gree

Будівництво екологічних виробничих баз ливарного виробництва

Екологічні проблеми ливарної промисловості стають все помітнішими, тому необхідно знайти рішення для підтримки балансу між ливарною промисловістю та навколишнім середовищем.

Детальніше
Новини Gree

Gree взяла участь у будівництві HVAC обладнання до Зимових Олімпійських ігор 2022 року 

Gree взяла участь у будівництві HVAC обладнання до Зимових Олімпійських ігор 2022 року, для Національного центру водних видів спорту та Національного Льодового стадіону.

Детальніше
Новини компанії

ClimateClub святкує третю річницю

18 січня наш партнер ClimateClub святкує третю річницю з дня заснування.

Детальніше