Прес-Центр

Світові новини

Онлайн-саміт з розвитку ринку кондиціонерів в Бразилії 2021

У липні 2021 року компанія Gree Electric Appliances (Brazil) провела онлайн-саміт на тему «Розвиток ринку кондиціонерів в Бразилії у 2021 році: огляд і перспективи». У заході взяли участь понад 1 400 онлайн-аудиторій.

Детальніше
Новини Gree

Відцентрові чиллери Gree виграли тендер на обслуговування Арени в Тайбеї

Минулого місяця інверторні відцентрові чиллери Gree на магнітних підшипниках виграли тендер на обслуговування Арени в Тайбеї.

Детальніше
Новини Gree

Закладка фундаменту нової інтелектуальної виробничої бази Gree

У Ліньі, Шаньдун відбулася церемонія закладки фундаменту нової інтелектуальної виробничої бази Gree Electric Appliance.

Детальніше
Новини Gree

Gree знову у списку Forbes Global 2000

Цього року Gree Electric Appliance знову увійшла в список Forbes Global 2000 і зайняла 252 місце у списку найбільших публічних компаній у світі.

Детальніше
Світові новини

Європейський Саміт з Теплових Насосів 2021

Експерти глобального ринку теплових насосів мають наразі всі підстави з нетерпінням чекати на чергову загальногалузеву подію цієї осені: Європейський Саміт з Теплових Насосів, за підтримки провідної міжнародної кліматичної виставки Chillventa, має прекрасні шанси відбутися у Нюрнберзькому виставковому центрі 26 та 27 жовтня 2021 року в традиційному фізичному форматі.

Детальніше
Новини компанії

Відкриття магазину наших партнерів у місті Чортків

Вітаємо «Холод Техно Центр» з відкриттям магазину, бажаємо процвітання, задоволених покупців та постійного вдосконалення.

Детальніше
Новини Gree

Відкриття нового філіалу Gree в Палембанзі

Компанія Gree Electric Appliances, Inc. розширює свій ринок на півдні Суматри, в місті Палембанг (Індонезія) буде відкрито нову філію.

Детальніше
Новини компанії

Відкриття магазину «Best Home» у Тернополі

Вітаємо наших партнерів «Best Home» з відкриттям власного магазину в м. Тернопіль, бажаємо успіхів та подальшого розвитку.

Детальніше