Світові новини

Світові новини

Світові новини

Aqua Therm Kyiv: новітні розробки в галузі енергозбереження

З 30 травня по 02 червень 2017 року Києві проходила 19-а Міжнародна виставка енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів AquaTherm Kyiv.

Детальніше
Світові новини

Європейський Союз погоджується з ревізією енергетичного маркування

Європейський Парламент та Комісія погодилися з необхідністю перегляду маркування енергоефективності, що замінить існуюче маркування від A+++ до G на більш зрозуміле від A до G.

Детальніше
Світові новини

Останні тенденції ринку кондиціонерів на R32

З 1987 року, коли був підписаний Монреальський протокол, в розвинених і країнах, що розвиваються почався процес поступової заміни гідрохлорфторуглеродних хладагентов (ГХФУ), таких як R22, Гідрофторвуглеці (ДФУ), що мають нульовий потенціал руйнування озонового шару, наприклад R410A.

Детальніше
Світові новини

Рекордні показники продажу теплових насоів у Німеччині

Німеччина: Обсяги продажу теплових насосів в країні досягли рекордного рівня минулого року завдяки високим ставкам субсидій та жорсткішій енергетичній стратегії.

Детальніше
Світові новини

2016 рік - найспекотніший за всю історію

Сполучені Штати: Згідно з незалежними звітами Національної Агенції з Аеронавтики та Дослідженню Космічного Простору NASA та Національної Адміністрації з Питань Океану та Атмосфери NOAA, минулий 2016 рік став найбільш спекотним з початку щорічної реєстрації кліматичного стану планети.

Детальніше
Світові новини

Закон України про віднесення теплових насосів до альтернативної енергетики

Закон України про віднесення теплових насосів до обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії, підписаний президентом України Петром Порошенко 8 грудня і вже вступив в силу.

Детальніше
Світові новини

Історія Кантонського Ярмарку

Навесні 1957 – відбулася перша виставка Китайських експортних товарів в Гуанчжоу. У першій виставці брали участь 13 виробників, які демонстрували понад 10 000 різних видів продукції.

Детальніше
Світові новини

Динаміка ринку безвоздуховодних систем

Згідно зі звітом, опублікованим  компанією Markets and Markets, прогнозується, що світовий ринок  безвоздуховодних ( 'ductless' systems) систем, що працюють на опалення та  охолодження, досягне 78,62 млрд. доларів США до 2021 року, а показник сукупного  темпу річного зростання CAGR складе 8.18 % в період з 2016 по 2021.

Детальніше
Світові новини

120- міжнародний Кантонський Ярмарок

Широко известная в мире, как Кантонская ярмарка, Китайская выставка импортных и экспортных товаров проходит в Гуанчжоу дважды в год – весной и осенью.

Детальніше
Світові новини

Основні тенденції, які впливають на енергоефективний будівельний ринок

У  новій доповіді дослідницької фірми Technavio аналізуються найбільш важливі  тенденції, які будуть впливати на розвиток світової енергоефективного  будівельного ринку в період з 2016 року по 2020 рік.

Детальніше