Новини Gree

Новини Gree

Gree отримала сертифікат TICK-MARK

У березні 2021 року Gree отримала сертифікат TICK-MARK, виданий компанією Intertek. Intertek Group plc - британська компанія з надання послуг у сфері незалежної експертизи, контролю, випробувань і сертифікації.

Детальніше
Новини Gree

Технологія відцентрового компресора Gree внесена в список «Наукові інновації Китаю - 2020»

У січні 2021 року високоефективна технологія використання газодинамічних підшипників у відцентрових компресорах Gree була внесена в список «Наукові інновації Китаю - 2020» Китайської асоціації науки й техніки (CAST).

Детальніше
Новини Gree

Дун Мінчжу – у рейтингу 100 найвпливовіших жінок світу 2020 року

Американський журнал Forbes опублікував рейтинг 100 найвпливовіших жінок світу 2020 року. Дун Мінчжу, президент і голова правління Gree Electric Appliances, посіла 47 місце!

Детальніше
Новини Gree

Gree виграла проєкт модернізації систем кондиціонування компанії Hi-P International у Сінгапурі

Hi-P International займається виробництвом прецизійних пластикових форм та машин, а також має 26-річний досвід у галузі диверсифікованого управління виробництвом, досліджень та розробок.

Детальніше
Новини Gree

Нове виробництво Gree в місті Нанкін в Китаї

Компанія Gree запустила нове інтелектуальне виробництво, яке знаходиться в районі розвитку високих технологій в місті Нанкін у Китаї.

Детальніше
Новини Gree

Восени онлайн продажі GREE досягли 2,22 млрд юанів

Цієї осені компанія GREE провела пряму трансляцію в Міжнародному конференц - центрі в Дечжоу.

Детальніше
Новини Gree

Gree знову виграла тендер на проєкт дата-центру Huawei

20 вересня Компанія Gree успішно виграла тендер на проєкт T4 Центру Обробки Даних Huawei Cloud Tuanbowa в місті Дунгуань в Китаї.

Детальніше
Новини Gree

Gree виграла тендер на будівництво лінії 12 в метро міста Шеньчжень

В останні роки Компанія Gree обслуговує велику кількість проєктів залізничного транспорту у 23 містах Китаю. 29 вересня 2020 р. компанія виграла фінальний тендер на будівництво лінії 12 у Шеньчженському метрополітені на загальну суму 145 мільйонів юанів.

Детальніше
Новини Gree

VRF GREE - GMV-6 сертифікована Eurovent Certita Certification (ECC)

Eurovent Certita Certification (ECC) - один з основних органів європейської  сертифікації кліматичного і холодильного устаткування.

Детальніше
Новини Gree

Gree знову у списку Global 500

Цього року Gree знову у списку Global 500 і посіла 436 місце. Fortune Global 500 - рейтинг 500 найбільших світових компаній, критерієм складання якого служить дохід компанії.

Детальніше