Новини Gree

Новини Gree

GREE увійшла в ТОП-10 китайських акціонерних компаній

12 грудня 2017 року Пекіні відбувся Фінансовий форум «2017 CCTV Top-10 China Listed Company». Компанія GREE була включена в Top-10, зареєстрованих на акціонерної біржі компаній.

Детальніше
Новини Gree

GREE створює здорове життя

16 серпня в Чжухаї Китайська Асоціація холодильного обладнання організувала оціночну зустріч для науково-технічних досягнень.

Детальніше
Новини Gree

Китай встав на шлях вдосконалення виробництва

На Національної конференції з фінансових питань в Китаї, яка пройшла на минулому тижні, були оприлюднені плани реформ для підняття економіки країни на новий рівень.

Детальніше
Новини Gree

Дун Мінчжу взяла участь в Китайсько-Ізраїльському саміті

27-28 червня відбувся III Китайсько-Ізраїльський інвестиційний саміт в Чжухаї (Китай). Це грандіозна зустріч між Китаєм та Ізраїлем була присвячена технологічним інноваціям.

Детальніше
Новини Gree

Мультизональні системи GREE з використанням сонячної енергії отримали перший сертифікат UL

У лютому 2017 року року в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко, відбулася урочиста церемонія запуску мультізональних систем GREE, що використовують сонячну енергію, і вручення першого сертифіката UL, виданого мультизональні системи на сонячній енергії.

Детальніше
Новини Gree

Мультизональні системи GMV5 встановлені в найвищому житловому будинку в Західній Австралії

Будівництво найвищої житлової будівлі в Західній Австралії буде завершено в квітні 2017 року.

Детальніше
Новини Gree

GREE завоювала титул «Компанія Року»

За підсумками 2016 року в офісі «Народної щоденної газети» в будівлі New Media Building в Пекіні відбулося нагородження в п'яти номінаціях в області соціальної відповідальності бізнесу: «Компанія року», «Персона року», «Кейс року», «Захід року по боротьбі з бідністю» і «Міжнародне співробітництво року». У номінації «Компанія року» беззастережно перемогла компанія GREE.

Детальніше
Новини Gree

U-POEM в сріблястому кольорі - новинка 2017 від GREE

U-Poem - одна з найстаріших моделей GREE, що зберегла актуальність і по сьогоднішній день. У 2017 році виповнюється 5 років з тих пір, як вона вперше з'явилася на ринку.

Детальніше
Новини Gree

GREE запускає нову лінійку кондиціонерів на холодоагенті R32

Китайські виробники за 2016 рік суттєво просунулися в розробці кліматичного обладнання на озонобезпечному холодоагенті R32 і в розвитку продажів цього обладнання на внутрішньому ринку.

Детальніше
Новини Gree

Мультизональні системи GREE GMV5 Ultra Heating стануть зіркою виставки AHR Expo-2017

З 30 січня по 1 лютого 2017 у виставковому центрі Лас-Вегаса відбудеться найбільша міжнародна кліматична американська виставка - AHR Expo 2017.

Детальніше