134-й «Кантонський ярмарок»

З 15 жовтня по 4 листопада в Гуанчжоу проходив 134-й «Кантонський ярмарок».

На цій виставці з найдовшою історією, найширшим асортиментом товарів та найбільшою кількістю покупців Gree Electric Appliances продемонструвала свою екологічну продукцію з низьким вуглецевим слідом, що охоплює побутові та промислові кондиціонери, а також товари виробничого призначення.

Велику увагу на Кантонському ярмарку привернули теплові насоси Gree. У зв’язку із глобальними цілями щодо скорочення викидів вуглекислого газу теплові насоси стали новим напрямом у галузі опалення з використанням нових джерел енергії. Швидко з’явилося застосування екологічно чистих холодоагентів, таких як R32 та R290. Як провідна компанія в галузі ОВКВ, Gree постійно впроваджує інновації в галузі виробництва теплових насосів і розробляє серії продуктів, таких як теплові насоси для нагрівання води, теплові насоси для підігріву води в басейнах і геотермальні теплові насоси.

На Кантонському ярмарку Gree створила новий виставковий образ, що поєднує технології та мистецтво. На кухні шеф-кухарі використовували духові шафи Gree, фритюрниці та інші продукти для приготування десертів та закусок, створюючи захоплюючу атмосферу повсякденного життя.

Згідно з даними, опублікованими Euromonitor International, авторитетним світовим агентством з дослідження ринку, частка ринку побутових кондиціонерів Gree у 2022 році посіла перше місце у світі. Продукція Gree продається більш ніж у 190 країнах світу.