Дилери Таїланду відвідали штаб-квартиру Gree Electric Appliances

24 серпня делегація із 73 дилерів Таїланду відвідала штаб-квартиру Gree Electric Appliances.

Вони відвідали шоурум Gree High-tech, завод генерального збирання CAC компанії Gree Green Control Technology Co. Це була чудова можливість для делегації отримати всебічне уявлення про технологічні дослідження та розробки, оформлення продуктів та розширення ринку. Gree докладає великих зусиль для розвитку ринку Таїланду протягом 14 років.

У більшості регіонів Таїланду клімат тропічних мусонів. В останні роки у багатьох районах спостерігаються рекордно високі температури. Кондиціонери Gree користуються великою перевагою у покупців. “Продукція Gree не тільки стійка до екстремальної спекотної погоди, але й швидко забезпечує прохолодну та комфортну обстановку”, – сказав дилер з Бангкока. Ще один дилер, який продавав продукцію Gree протягом 13 років, заявив: «Висока якість продукції Gree є основним фактором, який вибирають покупці. «Завдяки передовим технологіям та якісній продукції Gree досягла чудових результатів».

Дилер із Районг, Таїланд, який 13 років продає продукцію Gree, 6 разів відвідав штаб-квартиру Gree. Він сказав: «Я бачу зміни щоразу. Цього року я був глибоко вражений виступом групи роботів. Крім електроприладів, Gree все ще має більше продуктів, які можна запропонувати споживачам Таїланду, наприклад, промислове обладнання. З технологічною силою, конкурентоспроможність Gree на ринку Таїланду точно підвищиться», – впевнено заявив він.

Ринок – це сенсорний камінь для продуктів та технологій. Продукти Gree продані більш ніж у 190 країнах та регіонах на міжнародному ринку. Завдяки внутрішнім та зовнішнім промисловим перевагам, Gree постійно підвищує можливості досліджень та розробок для надання продукції за кордоном. Gree Electric Appliances успішно виграла тендер на різні масштабні закордонні модельні проєкти, включаючи майданчики чемпіонату світу в Катарі, Міністерство освіти в Омані, вілли Emaar у Дубаї, телеканал BAND у Бразилії та Паддінгтон-сквер у Великій Британії.

Візит дилерів до штаб-квартири Gree відкрив вікно для досвіду продуктів та взаємного навчання, що дозволить усьому світу пізнати інноваційну культуру Gree та дозволить Gree зрозуміти реальні запити споживачів у всьому світі. Gree Electric Appliances продовжить повною мірою використовувати свої основні переваги у незалежних інноваціях та енергійно розвивати власні бренди, допомагаючи китайському виробництву сяяти на світовій арені!