Ключові технології GREE підкорили виставку в Індонезії

З 28 по 30 вересня в Джакарті відбулася грандіозна виставка по холодильному, тепловому, вентиляційного обладнанню, включаючи кондиціювання, «RHVAC Indonesia 2017». Компанія GREE продемонструвала на виставці промислові товари, а також новинки для кондиціонування повітря. Завдяки оригінальному дизайну і основним технологіям продукція GREE привернула величезну увагу з боку клієнтів, продемонструвавши світові силу слогану «Зроблено в Китаї».

За останні двадцять років GREE завжди йшла по шляху незалежних інновацій, що також є причиною успіху компанії. Поряд з ключовими технологіями, передовими продуктами і перспективним ринком GREE несе не тільки прапор китайського кондиціонера, але і прапор китайського виробництва.

На виставці «RHVAC Indonesia 2017» стенд GREE був розділений на зони відповідно до такими категоріями продуктів, як зона новинок, зона побутових кондиціонерів, зона промислового обладнання та ін.

Одна з новинок, Rose Series 2, створила на стенді романтичну атмосферу. Її зовнішній вигляд і вбудовані приховані подвійні повітроводи створюють відчуття краси, а також збалансоване температурне поле. Кондиціонери серії Crown оснащені двоступінчастим компресором. Чудові характеристики цієї серії за екстремальної температури від -30 ° C до +54 ° C отримали захоплення багатьох відвідувачів виставки. Крім того, серія Gree Rose управляється через Wi-Fi за допомогою спеціального додатку Gree +, встановленого на смартфон.

Кліматичне обладнання серії Gree Painting – це прорив у сфері дизайну традиційного кондиціонера. З ультратонким корпусом в 11,2 см воно виглядає немов картина на стіні. Крім того, 17-дюймовий (A) ультранизьким шум роботи забезпечує максимальний комфорт для користувачів, що повністю відображає сильну технологічну силу GREE.

Фотоелектричний відцентровий чиллер GREE отримав високу оцінку. Завдяки чіткому відображенню режиму роботи фотоелектричного відцентрового чилера з динамічним світлом відвідувачі можуть дізнатися більше про поєднання фотоелектричної енергії і кондиціонера. Ця система не тільки знижує споживання енергії, а й підвищує ефективність використання енергії.

GREE GMV5 використовує весь компресор постійного струму і високопродуктивну камеру тиску з безконтактним і інверторним двигуном постійного струму, що значно підвищує його ефективність. GMV5, який працює від 3HP до 22HP на один блок, може забезпечити максимальну комбіновану потужність 88HP. Діапазон температур експлуатації на відкритому повітрі поліпшений від -5 ° C до ~ +52 ° C при охолодженні і від -20 ℃ до ~ +24 ° C при нагріванні. Разом з діапазоном робочої напруги 320 В ~ 460 В він може задовольняти різних умов експлуатації. Залежно від потреб споживачів або проектів може бути підключено не більше 80 внутрішніх блоків (включаючи тип воздуховода, касетний тип, настінний тип і блок обробки свіжого повітря і т.д.).

Будучи лідером у світовій індустрії кондиціонування повітря, GREE займає перше місце за обсягом виробництва і продажів побутових кондиціонерів в Китаї з 1995 року і № 1 в світі з 2005 року. Компанія GREE демонструє силу слогану «Зроблено в Китаї» з ключовими технологіями та видатними продуктами, щоб завоювати визнання світу.