Президент Gree Electric Appliances Дун Мiнчжу – закликає до стандартизації будівництва

фото-1-(10).jpgУ 10 Пленарному засіданні підкомітету з випробувань та нормування компресорів для холодоагентів взяли участь делегації з 9 країн. Дун Мінчжу, президент Gree Electric Appliances, виступила як голова засідання.

У міру зростання споживання, попит на холодильну продукцію зростає з року в рік. Оскільки компресор – основна частина холодильної продукції, обсяг його продажу постійно збільшуватиметься. З урахуванням націленості на вуглецеву нейтральність та пік викидів вуглецю масовий попит на компресори з високим енергоспоживанням показав необхідність нових стандартів.

Міжнародний стандарт – найважливіша технологічна основа для глобального економічного та торгового співробітництва та розвитку. В умовах глобалізації економіки та торгівлі роль міжнародних стандартів зростає з кожним днем. Усі галузі промисловості Китаю послідовно проводять відповідну політику підтримки, створюючи основу у розвиток стандартизації у нову епоху.

Стандарти компресорів, встановлені у минулому, не відповідають сучасним вимогам «зеленого» розвитку. Необхідно встановити нові міжнародні стандарти, щоб очолити технологічні інновації компресорів, реалізувати енергозбереження та скоротити викиди.

Дун Мінчжу впевнена, що китайські підприємства зроблять більший внесок у гармонійний світ за допомогою технологічних інновацій.