Семінар – м.Хмельницький 20 березня

Триває наша весняна сесія семінарів по обладнанню Gree.

20 березня пройшов черговий семінар в м. Хмельницький. Семінар проходив в готельно-ресторанном комплексі Coliseum і був організований спільно з основним партнером по Західній Україні компанією «КЛІМАТКЛУБ».

Хочемо зазначити, що кількість учасників була рекордною для регіону – понад 50-ти осіб.

В першу чергу ми представили усім присутнім нашого нового партнера по Західній Україні – компанію «КЛІМАТКЛУБ».

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з представленими на семінарі виставковим обладнанням Gree, побачити на власні очі «нутрощі» зовнішнього блоку Amber.

Технічний директор Сергій Пустовгар представив всю лінійку ТМ Gree, яка поставляється в Україну компанією «КиївКлімат». Сергій зробив акцент на всіх технічних переваги та особливості кожної групи обладнання. По ходу семінару слухачі задавали свої запитання, обговорювали якісь деталі – завдяки цьому, незважаючи на великий потік технічної інформації і тривалість семінару, час минув цікаво і непомітно.

Також на семінарі більш детально проговорили правила реєстрації в програмі лояльності «Клімат Бонус», яка дає можливість додаткового заробітку при продажу та монтажу спліт-систем Gree.

8.jpgВсі дилери були ознайомлені з наданими компанією «КиївКлімат» маркетинговими інструментами для просування бренду Gree на ринку України. Це інтернет-реклама, зовнішня реклама. розміщення в метро … і маса інших маркетингових інструментів. Всіх зацікавила можливість безкоштовного брендування автомобілів ТМ Gree. А надання стійок під розміщення внутрішніх блоків кондиціонерів і виставкових зразків для цих стійок у багатьох викликали бажання перетворити до сезону свої офіси.

Розіграш призів після лекційної частини підбадьорив, розвеселив і підняв настрій всім. Серед учасників семінару були розіграні: шуруповерти Makita, перфоратори Makita і манометрические бази Mastercool.

Семінар завершувався апетитним фуршетом, на якому всі учасники мали можливість поспілкуватися в невимушеній дружній обстановці, задати всі свої запитання, обговорити існуючі проблеми і за келихом вина побажати один одному жаркого літа і вдалого сезону.

Компанія «КиївКлімат» разом зі своїм партнером по Західній Україні компанією «КЛІМАТКЛУБ» дякує всім учасникам і гостей семінару за створення дивно комфортною і дружньої атмосфери на семінарі.