Gree здобула премію Superbrands Award

Superbrands, глобальний арбітр брендів у 90 країнах світу та визнаний найвидатнішим символом успіху брендів.

Компанія Gree була номінована на цю нагороду за низкою критеріїв: якість продукції, лояльність клієнтів, післяпродажне обслуговування, сприйняття бренду клієнтами та світову репутацію бренду. Генеральний директор та виконавчий редактор Бангладеського форуму брендів Саджід Махбуб вручив нагороду від імені Superbrands. Нагороду та сертифікат від нього отримав пан Нурул Афсер, заступник керуючого директора ElectroMartGroup. Він висловив найщирішу подяку клієнтам, партнерам та споживачам за їх підтримку та віру у бренд Gree.

На сьогодні річна виробнича потужність Gree з виробництва побутових та напівпромислових кондиціонерів становить понад 60 мільйонів та 5,5 мільйона систем відповідно. Gree виробляє та постачає 127 000 моделей побутових кондиціонерів та 1 000 моделей промислових кондиціонерів. Продукція широко продається у більш ніж 200 країнах світу.

А також, за останні 17 років Gree визнається брендом кондиціонерів номер один у світі за версією Euro Monitor International, що оцінює чотири основні показники: бізнес-аналітика, аналіз ринку, обсяг роздрібного продажу та розуміння споживачами продуктів кондиціонування повітря, що продаються у всьому світі.