Конференція ООН щодо зміни клімату 2023 року

З 30 листопада по 12 грудня 2023 року у Дубаї проходила 28-ма сесія Конференції сторін (COP28) Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Голова правління та президент Gree Electric Appliances Дун Мінчжу, взяла участь у конференції та виступила з промовою на тему «Сприяння епосі нульового викиду вуглецю за допомогою наукових та технологічних інновацій».

Дун Мінчжу зазначила, що компанія Gree Electric Appliances у 2013 році висунула стратегію «За чистіше небо та зеленішу Землю» і протягом наступних 10 років дотримувалася принципів екологічності та енергозбереження при проведенні інноваційних досліджень та розробок.

На сьогодні, Gree розробила 40 провідних світових технологій, з яких 38 пов’язані з енергозбереженням, продукція Gree продається у більш ніж 190 країнах та регіонах.

Дун Мінчжу розповіла, що після 10 років технологічних досліджень та розробок компанія створила першу у світі систему кондиціонування повітря з нульовим викидом вуглецю та отримала найвищу нагороду премії Global Cooling Prize 2021 року. Після запуску продукту споживачі в регіоні Близького Сходу придбали близько 10 000 фотоелектричних кондиціонерів, які оснащені технологією, яка може скоротити викиди вуглекислого газу на 110 000 тонн на рік. Нині, система з нульовим викидом вуглецю була реалізована в більш ніж 12 000 інженерних проєктах у 35 країнах світу.

Інверторний чиллер Gree із відцентровим компресором на магнітних підшипниках також є типовим продуктом екологічно чистих розробок. Завдяки підвищенню енергоефективності більш ніж на 30% у порівнянні зі звичайними товарами цієї категорії, він використовувався у більш ніж 100 000 великих проєктах по всьому світу. Високоефективні повітряні теплові насоси Gree, які можуть досягати 100% теплової потужності при температурі до -25 ° C, широко використовуються у проєктах переходу з вугілля на електроенергію в сільських районах Північного Китаю, забезпечуючи економію енергії на 74%.

Також, Дун Мінчжу підкреслила, що останніми роками Gree провела оцифрування та екологізацію в різних галузях, таких як управління, контроль якості та стандарти, щоб досягти нульових викидів вуглекислого газу на рівні виробництва. Система відновлення відновлюваних ресурсів, незалежно розроблена Gree, дозволила утилізувати понад 47 мільйонів викинутих електронних пристроїв, скоротивши викиди вуглецю приблизно на 2,25 мільйона тонн.

Координуючи рівні виробництва, споживання та переробки, можна досягти повного циклу екологічно чистого, замкнутого та сталого розвитку продукції.