Overseas Sessions of Gree Global Dream Gala

27 січня в Ангсані Чжухай Хенцінь пройшли закордонні сесії Gree Global Dream Gala, де було продемонстровані технологічні інновації, новітні дослідження та розробки продуктів.

У 2023 році компанія Gree досягла кращих досягнень за всі 33 роки свого існування. Продукція широко продається у більш ніж 190 країнах та регіонах по всьому світу. Згідно з авторитетним звітом про дослідження ринку EUROMONITOR INTERNATIONAL 2022, за часткою ринку побутових кондиціонерів Gree посідає перше місце у світі.

Помічник президента Gree Electric, Кевін Бай, виступив з промовою про розвиток глобального бренду Gree: «Gree твердо слідуватиме стійкій стратегії, зосередженій на інноваціях, дослідженнях і розробках низьковуглецевих технологій і робитиме внесок у захист навколишнього середовища. 

Щоб впоратися з ринковим попитом, що постійно змінюється, Gree підвищує конкурентоспроможність за допомогою диверсифікованих стратегій управління. У майбутньому ми співпрацюватимемо з глобальними партнерами, щоб сприяти спільному розвитку на закордонному ринку».

Також компанія запустила кілька нових продуктів, що включають побутові системи, побутову техніку та напівпромислові кондиціонери. Наприклад, Airy, перший у світі інтелектуальний кондиціонер, оснащений високошвидкісним компресором, здатний здійснювати обігрів безперервно протягом 10 годин. Мультизональні системи GMV X, що підходять для роботи в умовах екстремально низьких температур. Пральна машина з ідентифікацією забруднень за допомогою штучного інтелекту та функцією швидкого очищення, а також екологічно чистий та енергозберігаючий водонагрівач Versatile на холодоагенті R290.

У 2023 році Gree дотримувалась стратегії глобалізації та брала участь у багатьох міжнародних проєктах, таких як високошвидкісна залізниця Джакарта-Бандунг в Індонезії, Національний музей Ефіопії, великий проєкт Ramatex Textiles Industrial Sdn. в Малайзії, модернізація заводу Solidgm у Мексиці та інтелектуального логістичного центру ACS у Греції тощо.

Компанія надає професійні консультаційні послуги з систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, які включають сертифікацію продукції на ринку, кастомізацію, проєктування та технічну підтримку для закордонних проєктів систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Також, у 2023 році компанія надала технології HVAC для 197 країн і завершила 84 курси технічного навчання, загалом реалізувала 1173 проєкти з опалення, вентиляції та кондиціонування та 112 електропроєктів.

В умовах цифрової трансформації Gree представила Глобальну систему технологічного обслуговування Gree (GTS). Ця платформа не тільки спрощує процес проєктування систем опалення, вентиляції та кондиціонування, але й може гарантувати клієнту швидку та точну реалізацію мети проєкту за допомогою інтелектуального підбору обладнання та суворого аналізу технологічної сумісності. Також, у платформу інтегрована велика бібліотека ресурсів, що зберігає дані та інформацію про продукцію. Клієнт може миттєво одержати необхідну інформацію, що значно скорочує період проєктування.