Прес-Центр

Новини Gree

Відцентрові чиллери Gree виграли тендер на обслуговування Арени в Тайбеї

Минулого місяця інверторні відцентрові чиллери Gree на магнітних підшипниках виграли тендер на обслуговування Арени в Тайбеї.

Детальніше
Новини Gree

Закладка фундаменту нової інтелектуальної виробничої бази Gree

У Ліньі, Шаньдун відбулася церемонія закладки фундаменту нової інтелектуальної виробничої бази Gree Electric Appliance.

Детальніше
Новини Gree

Gree знову у списку Forbes Global 2000

Цього року Gree Electric Appliance знову увійшла в список Forbes Global 2000 і зайняла 252 місце у списку найбільших публічних компаній у світі.

Детальніше
Світові новини

Європейський Саміт з Теплових Насосів 2021

Експерти глобального ринку теплових насосів мають наразі всі підстави з нетерпінням чекати на чергову загальногалузеву подію цієї осені: Європейський Саміт з Теплових Насосів, за підтримки провідної міжнародної кліматичної виставки Chillventa, має прекрасні шанси відбутися у Нюрнберзькому виставковому центрі 26 та 27 жовтня 2021 року в традиційному фізичному форматі.

Детальніше
Новини компанії

Відкриття магазину наших партнерів у місті Чортків

Вітаємо «Холод Техно Центр» з відкриттям магазину, бажаємо процвітання, задоволених покупців та постійного вдосконалення.

Детальніше
Новини Gree

Відкриття нового філіалу Gree в Палембанзі

Компанія Gree Electric Appliances, Inc. розширює свій ринок на півдні Суматри, в місті Палембанг (Індонезія) буде відкрито нову філію.

Детальніше
Новини компанії

Відкриття магазину «Best Home» у Тернополі

Вітаємо наших партнерів «Best Home» з відкриттям власного магазину в м. Тернопіль, бажаємо успіхів та подальшого розвитку.

Детальніше
Новини компанії

Виставка Aqua Therm Kyiv 2021

З 18 по 20 травня у МВЦ столиці відбулася Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів - Aqua Therm Kyiv 2021.

Детальніше
Світові новини

Eurovent приєднується до «Cool Coalition»

Коаліція по охолодженню «Cool Coalition» - це глобальна різнопрофільна мережа, яка об'єднує понад 100 учасників для сприяння обміну знаннями, діяльності по захисту громадських інтересів та спільні дії у напрямку швидкого глобального переходу до екологічного охолодження.

Детальніше