Прес-Центр

Світові новини

Заміна R404A забезпечить економію енергії до 8%

Нещодавно було проведено дослідження серед тайських міні-маркетів, та було доведено що охолоджувальні системи на холодильному агенті R448A з низьким показником GWP забезпечують економію енергії на рівні майже 8% після модернізації холодильного обладнання з робочої рідини R404A.

Детальніше
Новини компанії

Компанії «Студія Свіжого Повітря» 14 років

Вітаємо нашого партнера, компанію «Студія Свіжого Повітря» з 14-ю річницею!

Детальніше
Новини Gree

Восени онлайн продажі GREE досягли 2,22 млрд юанів

Цієї осені компанія GREE провела пряму трансляцію в Міжнародному конференц - центрі в Дечжоу.

Детальніше
Новини компанії

КЛІМАТКЛУБ підкорює гори!

Наш партнер КЛІМАТКЛУБ всією дружньою клубною командою підкорюють гори. Дихають свіжим повітрям, набираються сил, щоб працювати ще ефективніше!

Детальніше
Світові новини

128-й Кантонський ярмарок в режимі онлайн

З 15 по 24 жовтня 2020 року в Гуанчжоу в режимі онлайн, пройшла найбільша в Китаї торгова виставка - 128-й Кантонський ярмарок. В рамках теми «За ваше здорове життя», Gree організувала близько 20 прямих ефірів за час виставки. Тому користувачі з усього світу змогли ознайомитися з новітніми продуктами та технологіями.

Детальніше
Світові новини

Проведена онлайн виставка Chillventa eSpecial

Німеччина: Перша віртуальна виставка Chillventa привернула за словами організаторів, понад 6800 учасників. Визнаючи, що триденна Chillventa eSpecial «не є реальною заміною» фізичного заходу на місці, Петер Вольф з правління організаторів NürnbergMesse оголосив eSpecial успішною.

Детальніше
Новини компанії

Компанії «Екоальт» 10 років!

Вітаємо нашого партнера, компанію «Екоальт» з ювілеєм, з десятою річницею! Бажаємо великого успіху, процвітання і ще більших досягнень на ринку кондиціонування повітря.

Детальніше
Новини Gree

Gree знову виграла тендер на проєкт дата-центру Huawei

20 вересня Компанія Gree успішно виграла тендер на проєкт T4 Центру Обробки Даних Huawei Cloud Tuanbowa в місті Дунгуань в Китаї.

Детальніше
Новини Gree

Gree виграла тендер на будівництво лінії 12 в метро міста Шеньчжень

В останні роки Компанія Gree обслуговує велику кількість проєктів залізничного транспорту у 23 містах Китаю. 29 вересня 2020 р. компанія виграла фінальний тендер на будівництво лінії 12 у Шеньчженському метрополітені на загальну суму 145 мільйонів юанів.

Детальніше
Новини Gree

VRF GREE - GMV-6 сертифікована Eurovent Certita Certification (ECC)

Eurovent Certita Certification (ECC) - один з основних органів європейської  сертифікації кліматичного і холодильного устаткування.

Детальніше